All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Roman Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Red Kidney Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    The Saco Pantry Natural & Dutched Blend Premium Cocoa Bigger Size, 10 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.90/oz
    was $13.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Froot Loops Original Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 23 oz Box
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $6.89
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $10.00
    Seeds of Change Organic Quinoa, Brown & Red Rice with Flaxseed, 8.5 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.59
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sea Salt Popcorn, 4.8 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Progresso Vegetable Classics Macaroni & Bean Soup, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Chickpeas, Garbanzos, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pitaya Foods Zero Sugar Organic Premium Acai Berry Bite - Sized Pieces, 12 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Organic Chickpea Tempeh, 7 oz
    Organic
    High Fiber
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.79
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 1.42 oz, 5 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.42/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Central American Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.17/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Black Beans, Frijoles Negros, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $2.80
    Ducal Refried Black Beans, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.89
    $0.13/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Pink Beans, 16 oz
    High Fiber
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Traditional Refried Beans, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $19.99
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars Value Pack, 1.4 oz, 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.83/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $3.50/lb
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Food for Life Ezekiel 4:9 Golden Flax Sprouted Crunchy Cereal, 16 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.19
    $0.51/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Crispy Chocolate Peanut Butter High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $5.99
    $0.69/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Dark Chocolate Crisp High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $5.99
    $0.69/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Sweet & Salty Caramel Peanut Crisp Flavored High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $5.99
    $0.69/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dumpling Daughter Chicken & Cabbage Dumplings, 9.50 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.76/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th