Shop certified gluten-free foods and pantry staples. Find gluten-free sandwich bread, gluten-free pastas, snacks, and baking mixes for celiac-friendly meals the whole family can enjoy.

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Carmela Chicken Sausage in Chicken Broth, 5 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.20/oz
  • Similac Soy Isomil OptiGro Soy-Based Powder Infant Formula with Iron, 0-12 Months, 12.4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $28.99
    $2.34/oz
  • Breyers Vanilla, Chocolate, Strawberry Ice Cream, 1.5 quart
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.11/fl oz
  • Yasso Mint Chocolate Chip Frozen Greek Yogurt Bars, 4 count, 14 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.69
    $0.48/fl oz
  • Victoria Vodka Sauce, 24 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.49
    $0.31/oz
  • On Sale! Limit 4
    Turkey Hill Simply Natural Belgian Style Chocolate Premium Ice Cream, 1.44 qts
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.12/fl oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Snack Pack Zero Sugar Chocolate Pudding, 3.25 oz, 4 count
    locked-in price
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.49
    $0.11/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • NuGo Dark Chocolate Pretzel with Sea Salt Protein Bar, 1.76 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.19
    $1.24/oz
  • Betty Crocker Assorted Fruit Flavors Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.59
    $0.45/oz
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Vegetable Oil, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Happy Baby Organics Apples, Blueberries & Oats Organic Baby Food, Stage 2, 6+ months, 4 oz
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.55/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Tuttorosso Crushed Tomatoes with Basil, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cento 8-10 Count Artichoke Hearts, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.19
    $0.30/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ka-Me Original Rice Crackers, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.77/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Skippy Natural Creamy Peanut Butter Spread, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.22/oz
  • On Sale!
    Talenti Alphonso Mango Dairy-Free Sorbetto, one pint
    Sponsored
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.94
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • StarKist Premium White Chicken, 2.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.77/oz
  • On Sale!
    Häagen-Dazs Vanilla Milk Chocolate Almond Ice Cream Bars, 3 fl oz, 3 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.00
    $0.44/fl oz
    was $4.75
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kozy Shack Original Recipe Gluten Free Rice Pudding, 22 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.09/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Acme Smoked Fish Homestyle Herring, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.31/oz
  • Fruit Roll-Ups Tropical Tie-Dye Fruit Flavored Snacks, 0.5 oz, 10 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.59
    $0.72/oz
  • Pompeian Light Taste Olive Oil, 48 fl oz
    Gluten Free
    Vegan
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $21.49
    $0.45/fl oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Granulated Sugar, 4 lb
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.75/lb
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Skippy No Sugar Added Chunky Peanut Butter Spread, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.21/oz
  • Similac 360 Total Care Milk-Based Powder Infant Formula with Iron, 30.8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $61.99
    $2.01/oz
  • Turkey Hill Dutch Chocolate Premium Ice Cream, 1.44 qts
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.11/fl oz
  • Banquet Brown 'N Serve Beef Fully Cooked Sausage Links, 10 count, 6.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.39/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Tuttorosso Diced Tomatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.04/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $9.99
    Mott's Apple Applesauce
    Gluten Free
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.08/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Skippy Roasted Honey Nut Creamy Peanut Butter Spread, 16.3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.20/oz
  • Bowl & Basket Tomato Paste, 6 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • Tuttorosso Tomato Sauce, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    $0.12/oz
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Chocolate High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • StarKist Wild Caught Light Tuna in Water, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.19
    $0.47/oz
  • Bob Evans Farm-Fresh Goodness Original Mashed Potatoes Family Size, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.19/oz