Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Ka-Me Original Rice Crackers, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.77/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cheez-It Extra Toasty Baked Snack Crackers, 1 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.71/oz
  • Toasteds Italian Herb Oven Baked Crackers, 8.7 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • Kellogg's Paw Patrol Cinnamon Graham Snacks, 1.06 oz, 12 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.67/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Extra Toasty Cheddar Jack Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Club Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ritz Fresh Stacks The Original Crackers, 8 count, 11.8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.36/oz
  • Ritz The Original Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Ritz Bits Cheese and Peanut Butter Cracker Sandwiches, 20 count, 1 lb 4 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/oz
  • Toasteds Sea Salt & Olive Oil Oven Baked Crackers, 8.7 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.57/oz
  • 2 for $7.00
    Club Multigrain Crackers, 12.7 oz
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Original Buttery Textured Crackers, 13.7 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.22/oz
  • RITZ Drizzled Minis Caramel Crackers, Snacks for Kids and Adults, Party Snacks, 8 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.54/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Pepper Jack Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wheat Thins Original Snacks, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • 4 for $5.00
    Cheez-It Grab 'n Go Original Cheese Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Town House Flip Sides Pretzel Original Oven Baked Crackers, 9.2 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $4.39
    $0.48/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Baked Snack Crackers Pantry Size, 12.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 4 for $5.00
    Cheez-It Extra Toasty Baked Snack Crackers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Original Baked Snack Crackers, 1 oz, 30 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.37/oz
    was $14.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Simple Mills Organic Everything Seed Flour Crackers, 4.25 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $1.17/oz
  • Cheez-It Snap'd Double Cheese Cheesy Baked Snacks, 7.5 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.60/oz
  • Ritz Hot Honey Crackers, 13.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.31/oz
  • Triscuit Garden Herb Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Pretzelized Snacks Cheddar Pretzel Crackers, 6.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.46/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wasa Crisp'n Light 7 Grains Swedish Style Crispbread Crackers, 4.9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.69
    $0.75/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ka-Me Black Sesame and Soy Sauce Rice Crackers, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.77/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Colors Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Disney Pixar Toy Story Cheddar Baked Snack Crackers, 6.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.50/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wasa Sourdough Swedish Style Crispbread Crackers, 9.7 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.69
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Dare Breton Multigrain Crackers, 7.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO
    Whole Grain

    Open Product Description
    $2.99
    $0.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ducales Golden Delight Crackers, 10.37 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.29/oz
  • On Sale! Limit 4
    Goldfish Flavor Blasted Xtra Cheddar Baked Snack Crackers, 0.75 oz, 24 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/oz
    was $10.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Original Saltine Crackers, 4 count, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz