Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Gushers Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $0.73/oz
  • Lindt Excellence 100% Cocoa Unsweetened Chocolate, 1.7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $3.70/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Lindt Assorted Mini Pralinés Exquisite Chocolates, 36 count, 6.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.59
    $3.16/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 100 count, 41.13 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $0.41/oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds King Size, 2.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.29
    $1.27/oz
  • Fruit by the Foot Duos Watermelon & Lemonade Fruit Flavored Snacks, 0.75 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.59
    $0.80/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 100 count, 57.04 oz

    Open Product Description
    $24.49
    $0.43/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.43/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Paskesz Gold Coins Premium Belgian Milk Chocolate, 0.5 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $2.38/oz
  • 2 for $4.80
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Skittles Original Bite Size Candies Family Size, 27.50 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.24/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Haribo Peaches Gummi Candy Share Size, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.69
    $0.34/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 115 count, 35.93 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $0.47/oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 75 count, 39.72 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $0.43/oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ferrero Baby Ruth, 100 Grand, Butterfinger and Crunch Assorted Candy, 75 count, 29.4 oz

    Open Product Description
    $11.99
    $0.41/oz
    was $15.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • PUSH POP Jumbo Strawberry Candy, 1.06 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $2.35/oz
  • 2 for $10.00
    Mounds Coconut & Dark Chocolatey Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M'S, Twix and Snickers Candy, 160 count, 61.57 oz

    Open Product Description
    $24.99
    $0.41/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Trident Cinnamon Sugar Free Gum, 14 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.69
    $0.12 each
  • Boyer Mallo Cup Whipped Creme Center Candy, 1.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.00
    $0.67/oz
  • Pür Cinnamon Sugar-Free Chewing Gum with Xylitol, 9 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $1.89
    $0.21/oz
  • Storck Werther's Original Caramel Hard Candies, 30 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.19
    $0.41/oz
  • Tic Tac Fruit Adventure Mints, 3.4 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.32/oz
  • MILKY WAY Caramel Chocolate Halloween Candy
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $0.54/oz
  • Panda Soft Original Licorice, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz
  • PayDay Peanut Caramel Bar King Size, 3.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.97/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $9.69
    $1.08/oz