Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Made Garlic Butter Salmon

    Open Product Description
    $10.77 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Garlic Butter Salmon

    Open Product Description
    $10.77 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Garlic Butter Salmon

    Open Product Description
    $10.77 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Phillips Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $2.17/oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Made Scampi Salmon Fillet

    Open Product Description
    $12.17 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Scampi Salmon Fillet

    Open Product Description
    $12.17 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Made Scampi Salmon Fillet

    Open Product Description
    $12.17 avg/ea
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Matlaw's New England Style Large Stuffed Scallops, 6 count, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.67/oz
  • Clams Stuffed, 10 oz

    Open Product Description
    $4.98
    $0.50/oz
  • Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.37/oz
  • Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.37/oz
  • Tastee Choice Seafood Boil, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.37/oz
  • Farm Raised Fresh Garlic Salmon Fillet, Take and Bake
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99 avg/ea
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Tastee Choice Clam Bake, 35.13 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.34/oz
  • Phillips Boardwalk Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • Supreme Crabcakes

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • Supreme Crabcakes

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • Supreme Crabcakes

    Open Product Description
    $10.99
    $1.83/oz
  • Gorton's Maryland Style Crab Cakes, 2 count, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.67/oz
  • Dockside Classics Maryland Style Crab Cakes, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Dockside Classics Premium Crab Cakes, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Dockside Classics Gourmet Lobster Cakes with Dipping Sauce, 4 count, 12 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Fresh Maple Bourbon Salmon Burger
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • Fresh Salmon Burgers

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
  • Matlaw's New England Style Stuffed Clams, 6 count, 15 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/oz
  • Pier 33 Gourmet Mussels in Butter Garlic Sauce, 1 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.02/oz
  • Scott & Jon's Garlic Butter Shrimp Rice Bowl, 9.6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Scott & Jon's Shrimp Alfredo with Penne, 9.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Scott & Jon's Shrimp Scampi with Linguini, 9.6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Farm Raised Coconut Shrimp
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99/lb
    $7.99/lb
    Final cost based on weight