All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    StarKist Chunk White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.29
    $0.26/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Fettuccine No. 6 Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Pulpo Octopus In Spanish Olive Oil, 4 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.49
    $3.12/oz
    was $15.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Against the Grain Original Crust Three Cheese Pizza, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.49
    $0.52/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Oat Extra Creamy Oatmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Brown Rice Fettucini Style Pad Thai Pasta, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.31/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kate's Real Food Peanut Butter Dark Chocolate Grizzly Bar, 2.2 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.39
    $1.09/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Forager Project Organic Blueberry Probiotic Cashewmilk Dairy Free Yogurt Alternative, 5.3 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Dark Chocolate Chip Peanut Butter with Sea Salt Protein Bar, 2.3 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Peanut Butter the Original Refrigerated Protein Bar, 2.5 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.84/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dairy Free Semi Sweet Mega Chunks, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Semi Sweet Mini Chips, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $29.99
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 15 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $21.99
    $2.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Chocolate Chip Muffin Snacks, 16 count, 6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Dairy Free

    Open Product Description
    $4.59
    $0.77/oz
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Gluten-Free Fudge Brownie Muffin Snacks, 16 count, 4 pack, 6 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.59
    was $6.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cup 4 Cup Gluten Free Multipurpose Flour, 3 lbs
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $16.49
    $5.50/lb
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hint Water Infused with Strawberry + Kiwi Essences, 16 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $14.99
    $1.25 each
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Forager Project Cinnamon Vanilla Creamer, 20 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Forager Project Sweet & Creamy Cashew Oat Coconut Creamer, 20 fl oz
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.30/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kite Hill Original Vanilla Almond Milk Yogurt, 16 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Plant Based

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Mexican Style Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Mozzarella Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Spirals Brown Rice Pasta, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Natural Lemon Essence Wild Sardines, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Extra Creamy Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Go Coconuts Coconut Milk & Coconut Water Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th