Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 5 for $5.00
    Ultra Chewy Double Treat Bones Bacon & Cheese Flavor Long-Lasting Chew for Dogs, 2.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 5 for $5.00
    Ultra Chewy Double Treat Bones Bacon & Cheese Flavor Long-Lasting Chew for Dogs, 2.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 5 for $5.00
    Ultra Chewy Double Treat Bones Bacon & Cheese Flavor Long-Lasting Chew for Dogs, 2.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Beneful Medleys Mediterranean Style Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.00
    $0.33/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Chicken Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
  • Dogsters Mintë Kissably Fresh Flavor Ice Cream Style Treats for Dogs, 3.5 fl oz, 4 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/fl oz
  • Blue Buffalo Health Bars Original Healthy & Crunchy Dog Biscuits, 16 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.49
    $0.34/oz
  • Hartz Oinkies Smoked Pig Skin Twists Wrapped with Real Chicken Chews for Dogs, 8 count, 8.2 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25 each
  • Hartz Oinkies Smoked Pig Skin Twists Wrapped with Real Chicken Chews for Dogs, 8 count, 8.2 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25 each
  • Hartz Oinkies Smoked Pig Skin Twists Wrapped with Real Chicken Chews for Dogs, 8 count, 8.2 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $9.99
    $1.25 each
  • 5 for $5.00
    Ultra Chewy Double Treat Bones Long-Lasting Chew for Dogs, 2.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Beneful Incredibites Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.00
    $0.33/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • PEDIGREE CHOICE CUTS IN GRAVY Adult Canned Soft Wet Dog Food, with Beef, (12) 13.2 oz. Cans

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
  • Nature's Recipe Grain Free Chicken & Beef Recipe in Savory Broth Dog Food for Adult Dogs, 2.75 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.61/oz
  • Nature's Recipe Grain Free Chicken & Beef Recipe in Savory Broth Dog Food for Adult Dogs, 2.75 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.61/oz
  • Nature's Recipe Grain Free Chicken & Beef Recipe in Savory Broth Dog Food for Adult Dogs, 2.75 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.61/oz
  • Hartz Oinkies Jerky Twists Dog Chew Treats, 4 count, 4.1 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $1.22/oz
  • Cesar Porterhouse Steak Flavor Classic Loaf in Sauce, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Cesar Smoked Bacon and Egg Flavor Classic Loaf in Sauce Canine Cuisine, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • Stella & Chewy's Freeze-Dried Raw Meal Mixers Stella's Super Beef Food for Dogs, 8 oz

    Open Product Description
    $22.99
    $2.87/oz
  • locked-in price
    Purina Beneful Romana Style with Chicken, Carrots, Pasta & Spinach Medleys in Sauce Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.00
    $0.33/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Beneful Romana Style with Chicken, Carrots, Pasta & Spinach Medleys in Sauce Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.00
    $0.33/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Beneful Romana Style with Chicken, Carrots, Pasta & Spinach Medleys in Sauce Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.00
    $0.33/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Blue Buffalo Co. Blue Homestyle Recipe Lamb Dinner Natural Food for Dogs, 12.5 oz
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.29
    $0.26/oz
  • locked-in price
    Purina Beneful Tuscan Style with Beef, Carrots, Tomatoes & Rice Medleys in Sauce Dog Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.00
    $0.33/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Purina ONE Classic Ground Chicken & Brown Rice Entrée Adult Dog Food, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • CESAR Soft Wet Dog Food Classic Loaf in Sauce Grilled Steak and Eggs Flavor, (24) 3.5 oz. Trays

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Purina Busy Bone Tiny Xtra Small Dog Treats, 30 count, 17 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $9.99
    $0.59/oz
    was $11.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Freshpet Tender Chicken Recipe with Carrots, Peas & Brown Rice Slice & Serve Roll Dog Food, 1.5 lb

    Open Product Description
    $6.49
    $4.33/lb
  • Blue Buffalo Wilderness High-Protein Beef & Chicken Grill Paté Natural Food for Adult Dogs, 12.5 oz

    Open Product Description
    $3.99
    $0.32/oz
  • 2 for $4.00
    Purina ONE Tender Cuts in Gravy Chicken & Brown Rice Entrée Adult Dog Food, 13 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Freshpet Chunky Beef Recipe with Carrots, Peas & Brown Rice Slice & Serve Roll Dog Food, 6 lb

    Open Product Description
    $18.99
    $3.17/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 24-lb

    Open Product Description
    $59.99
    $2.50/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 24-lb

    Open Product Description
    $59.99
    $2.50/lb
  • Blue Buffalo Life Protection Formula Natural Adult Dry Dog Food, Lamb and Brown Rice 24-lb

    Open Product Description
    $59.99
    $2.50/lb
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • The Blue Buffalo Co. Blue Life Protection Formula Natural Food for Dogs, Large Breed Adult, 24 lbs

    Open Product Description
    $59.99
    $0.16/oz
  • PEDIGREE CHOPPED GROUND DINNER Adult Canned Wet Dog Food, Filet Mignon Flavor, (12) 13.2 oz. Cans

    Open Product Description
    $1.99
    $0.15/oz
  • Freshpet Chicken & Turkey Recipe with Cranberries & Spinach Small Dog Food, 1 lb

    Open Product Description
    $6.49
  • Purina ONE +Plus Large Breed Adult Formula Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $51.99
    $1.67/lb
  • On Sale! Limit 4
    Jinx Grain-Free Atlantic Salmon Sweet Potato & Carrot Recipe Premium Food for Dogs, 4 lbs

    Open Product Description
    $9.99
    $2.50/lb
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Canine Carry Outs Beef Flavor Dog Snacks, 4.5 oz

    Open Product Description
    $1.34
    $0.30/oz
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina ONE Chicken & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $49.99
    $1.61/lb
  • Purina ONE Lamb & Rice Formula Adult Dog Food, 31.1 lb

    Open Product Description
    $49.99
    $0.10/oz
  • Cadet Gourmet Rawhide & Chicken Twists Treat for Dogs Value Pack, 50 count

    Open Product Description
    $12.99
    $0.26 each