New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $4.49
  • Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $4.49
  • Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $4.49
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • JonnyPops Organic Enchanted Fruit Punch Unicorn Twist Pops, 1.12 fl oz, 6 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.89/fl oz
  • JonnyPops Organic Enchanted Fruit Punch Unicorn Twist Pops, 1.12 fl oz, 6 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.89/fl oz
  • JonnyPops Organic Enchanted Fruit Punch Unicorn Twist Pops, 1.12 fl oz, 6 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.89/fl oz
  • Pure Kick Pro Hydrate Strawberry Ice Pop Drink Mix, 6 count, 1.46 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $3.42/oz
  • Pop-Tarts Protein Slammin' Strawberry Toaster Pastries, 8 count, 14.3 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.30/oz
  • Colgate Harry Potter Extra Soft Sonic Power Toothbrush
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
  • Colgate Harry Potter Extra Soft Sonic Power Toothbrush
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
  • Colgate Harry Potter Extra Soft Sonic Power Toothbrush
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.58 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.94
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.94
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.94
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Dietz & Watson Dietz Dogs Uncured Beef Franks, 14 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.53/oz
  • On Sale!
    General Mills Jim Henson's Count Chocula Chocolatey Cereal with Monster Marshmallows, 12.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Entenmann's Apple Cider Donut Holes Limited Edition, 13 oz

    Open Product Description
    $3.41
    $0.26/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $21.99
    Mug Zero Sugar Soda Root Beer Floats Vanilla Howler 12 Fl Oz X 12
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.79
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • StarKist Tuna Creations Lightly Seasoned Premium Dill Pickle Tuna Salad, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • StarKist Tuna Creations Lightly Seasoned Premium Dill Pickle Tuna Salad, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • StarKist Tuna Creations Lightly Seasoned Premium Dill Pickle Tuna Salad, 3.0 oz

    Open Product Description
    $1.59
    $0.53/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Bright Idea Light Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.79/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Built Puff Brownie Batter Protein Bar, 1.41 oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $2.26/oz
  • 2 for $11.00
    Trü Frü Milk + White Chocolate Frozen Fresh Raspberries, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Alani Nu Energy Drink Dream Float 12 Fl Oz

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • Serenity Kids Organic Squashes Baby Food, 6+ Months, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.49
    $0.71/oz
  • Fiber One Chocolate Chewy Bars, 0.82 oz, 5 count
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.22/oz
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Cheez-It Gluten Free Original Baked Snack Crackers, 9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Schweid & Sons The Signature Blend Ground Beef Burgers Patty, 5.3 oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.67/oz
  • On Sale!
    Goldfish Seasoned Honey Mustard Flavored Baked Pretzels, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Seasoned Honey Mustard Flavored Baked Pretzels, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goldfish Seasoned Honey Mustard Flavored Baked Pretzels, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.29
    $0.41/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Hershey's Salted Caramel Creme Milk Chocolate Bars Snack Size, 8.4 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.77/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Spicy Dill Pickle Kettle Potato Chips Limited Edition, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $3.00
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pepperidge Farm Milano Pumpkin Spice Flavored Distinctive Cookies, 12 count, 5.6 oz

    Open Product Description
    $5.89
    $1.05/oz
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Banana Bread Non-Dairy Creamer, 21 fl oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.00
    Trü Frü Dark + White Chocolate Frozen Fresh Blueberries, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.00
    Trü Frü Peanut Butter + Dark Chocolate Frozen Fresh Bananas, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Nutrius Berry Bliss Brazilian Body Butter Cream, 6 fl oz

    Open Product Description
    $14.99
    $2.50/fl oz
  • Annie's Shells & Alfredo Pasta & Cheese, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.42/oz
  • Oscillococcinum Homeopathic Medicine by Boiron, 30 dose
    FSA/HSA

    Open Product Description
    $27.49
  • locked-in price | Limit 4
    Pepsi Prebiotic Cola Cherry Vanilla 12 Fl Oz
    locked-in price
    Digestive Support
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.08/fl oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ghirardelli Chocolate Premium Milk Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz