Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siggi's Fruit & Fiber Peach Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Siggi's Fruit & Fiber Peach Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • Siggi's Fruit & Fiber Peach Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.38/oz
  • On Sale!
    Chobani Strawberry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Pro Mango Cultured Dairy Drink, 3.1 fl oz, 6 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $7.19
    $0.39/fl oz
  • Painterland Sisters Vanilla Bean Icelandic Style Organic Skyr Yogurt, 24 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Painterland Sisters Vanilla Bean Icelandic Style Organic Skyr Yogurt, 24 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Painterland Sisters Vanilla Bean Icelandic Style Organic Skyr Yogurt, 24 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Coffee Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Greek Nonfat Vanilla Yogurt 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Dannon Light + Fit Strawberry and Blueberry Greek Fat Free Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 6 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Icelandic Provisions Cold Brew Coffee Extra Creamy Skyr, 4.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.52/oz
  • 2 for $14.49
    YoCrunch M&M's and Oreo Vanilla Lowfat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $7.99
    $2.66/lb
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $14.49
    YoCrunch M&M's and Oreo Vanilla Lowfat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $7.99
    $2.66/lb
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $14.49
    YoCrunch M&M's and Oreo Vanilla Lowfat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $7.99
    $2.66/lb
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Danimals Strawberry and Strawberry Kiwi Smoothie, 3.1 fl oz, 12 count
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $5.49
    $0.15/fl oz
    was $6.64
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Remix Berry Dark Chocolate Crisp Nonfat Yogurt & Mix-Ins, 4.5 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.99
    $0.44/oz
  • Chobani Flip Cookie Dough Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • Fage Total 0% Milkfat All Natural Nonfat Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • On Sale!
    Fage Total 2% Milkfat with Honey All Natural Lowfat Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Greek Plain Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Chobani Flip Chocolate Covered Strawberry Flavored Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Whips! Orange Crème Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.15/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • YoCrunch Strawberry with M&M's Minis Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt, 6 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.25/oz
  • On Sale!
    Chobani Blended Honey & Cream Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Blended Honey & Cream Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Blended Honey & Cream Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Strawberry Banana on the Bottom Reduced Fat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cabot Creamery Triple Cream Vanilla Bean Greek Yogurt, 2 lbs
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00 each
  • Fage Total 5% Milkfat All Natural Whole Milk Greek Strained Yogurt, 32 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.22/oz
  • Chobani Flip Boston Cream Pie Greek Yogurt, 4.5 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Egg Free

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • On Sale!
    Chobani Lemon Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Flip Cinnamon French Toast Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • Chobani Flip S'more S'mores Sweet Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.40/oz
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Strawberry Cheesecake Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.88
    $0.18/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th