Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Classic 8 Oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Black Beans, 15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Kashi GO Peanut Butter Crunch Protein Cereal, 10g Protein, 16.9 oz Box
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.99
    $0.35/oz
  • Kashi GO Peanut Butter Crunch Protein Cereal, 10g Protein, 16.9 oz Box
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.99
    $0.35/oz
  • Kashi GO Peanut Butter Crunch Protein Cereal, 10g Protein, 16.9 oz Box
    Sponsored

    Open Product Description
    $5.99
    $0.35/oz
  • JonnyPops Organic Rainbow Fruit Stacks Pops, 1.85 fl oz, 8 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.40/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Gold Peak Zero Sugar Sweet Real Brewed Tea, 16.9 fl oz, 12 count
    Sponsored
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.06/fl oz
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Original Chik'n Vegan Patties, 4 count, 10 oz
    Sponsored
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Calandra's Italian & French Bakery Hearth Oven Baked Medium Panella Bread, 1 lb 5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.29/oz
  • Rao's Homemade Marinara Sauce, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Cherry Vanilla Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.75
    $0.02/fl oz
  • Bowl & Basket Chick Peas, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Bowl & Basket Chick Peas, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Bowl & Basket Chick Peas, 15 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $0.99
    $0.07/oz
  • Happy Tot Organics Super Foods Fruit & Veggie Blend Baby Food, 4.22 oz
    Sponsored
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.00/g
  • On Sale!
    Zeigler's Old Fashioned Apple Cider, 64 fl oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $3.49
    $0.05/fl oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Calidad Corn Tortilla Chips, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.24/oz
  • Cento Double-Concentrated Tomato Paste, 4.56 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.61/oz
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Victoria Spicy Marinara Sauce, 24 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.31/oz
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Gerolsteiner Sparkling Natural Mineral Water, 25.3 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.19
    $0.13/fl oz
  • Bowl & Basket Original Seltzer, 33.8 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.75
    $0.02/fl oz
  • Aloha Chocolate Mint Organic Protein Bar, 1.98 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $1.51/oz
  • 4 for $10.00
    Cento Tomato Puree, 28 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.11/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $14.00
    Polar Premium Original Seltzer, 12 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.37
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wholesome Pantry Organic Cannellini Beans, 15.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.10/oz
  • locked-in price
    Ore-Ida Crispy Shoestrings French Fried Potatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.17/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.25/oz
  • Calandra's Italian & French Bakery Delicious Semolina Brick Oven Baked Bread, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.79
    $0.48/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Light Brown Sugar, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $1.00/lb
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tortilleria Mi Niña Organic Sea Salt White Corn Tortilla Chips, 12 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Libby's Lite Pineapple Tidbits, 20 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.10/oz
  • Esti Authentic Greek Original Recipe Hummus, 10 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
  • On Sale!
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 7 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.51/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Skinny Pop Original Popcorn, 4.4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.91/oz
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Steam in Bag Green Peas, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.11/oz
  • locked-in price
    Cedar's Original Organic Hommus, 10 oz
    locked-in price
    Organic
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.49
    $0.25/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Happy Baby Organics Pears, Kale & Spinach Organic Baby Food, Stage 2, 6+ months, 4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $0.55/oz