Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.60
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.60
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.60
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • 2 for $4.60
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.60
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.60
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.60
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.60/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Heath Miniatures English Toffee Enrobed in Rich Chocolatey Coating Share Pack, 9.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.77/oz
  • 2 for $10.00
    Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $8.69
    $0.93/oz
  • Atkins Endulge Creamy Peanut Butter Filling Candies, 1 oz, 5 count
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $1.40/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Madelaine Chocolate Company Solid Milk Chocolate Pumpkin Pop, 1 oz

    Open Product Description
    $1.75
    $1.75/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Dark Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.55/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, Giant, 25 count, 7.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.99/oz
  • Bowl & Basket Specialty Cold Brew Dark Chocolate Bar, 2.75 oz

    Open Product Description
    $2.79
    $1.01/oz
  • Bowl & Basket Specialty Milk Chocolate Bar, 2.75 oz

    Open Product Description
    $2.79
    $1.01/oz
  • Hershey's Milk Chocolate with Whole Almonds Bars Full Size, 1.45 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.69
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Kinder Bueno Mini Crispy Creamy Chocolate Bite Family Pack, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.84/oz
    was $8.99
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, .49 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.02/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, .49 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.02/oz
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, .49 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.02/oz
  • Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar, 2 count, 1.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.26/oz
  • Bowl & Basket Dark Chocolate Covered Raisins, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.62/oz
  • Bowl & Basket Milk Chocolate Covered Raisins, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.62/oz
  • 2 for $3.00
    M&M's Milk Chocolate Candies, 1.69 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.00/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Peanut Chocolate Candies, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.55/oz
  • Hershey's Nuggets Mildly Sweet Special Dark Chocolate with Almonds Share Pack, 10.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.71/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy Share Pack, 9.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.75/oz
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th