Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.74/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.74/oz
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 12 count, 4.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.74/oz
  • Gushers Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.29
    $0.89/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • 2 for $4.60
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.79
    $0.60/oz
  • Storck Werther's Original Sugar Free Caramel Coffee Hard Candies, 2.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • Storck Werther's Original Sugar Free Caramel Coffee Hard Candies, 2.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • Storck Werther's Original Sugar Free Caramel Coffee Hard Candies, 2.57 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • 2 for $4.60
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $1.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ice Breakers Ice Cubes Peppermint Sugar Free Gum, 40 count

    Open Product Description
    $3.99
    $1.23/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 30 count, 12.92 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.62/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fruit by the Foot Duos Watermelon & Lemonade Fruit Flavored Snacks, 0.75 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • Fruit by the Foot Duos Watermelon & Lemonade Fruit Flavored Snacks, 0.75 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • Fruit by the Foot Duos Watermelon & Lemonade Fruit Flavored Snacks, 0.75 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.89/oz
  • Heath Miniatures English Toffee Enrobed in Rich Chocolatey Coating Share Pack, 9.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.77/oz
  • Lindt Classic Recipe Milk Chocolate, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.43/oz
  • Lindt Assorted Mini Pralinés Exquisite Chocolates, 20 count, 3.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.23/oz
  • 2 for $10.00
    Kinder Bueno Crispy Creamy Chocolate Bar Snack Size, 6.8 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.49
    $0.95/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kraft America's Classic Caramels Candy, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $8.69
    $0.93/oz
  • Storck Werther's Original Soft Caramels, 4.51 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.66/oz
  • Atkins Endulge Creamy Peanut Butter Filling Candies, 1 oz, 5 count
    Vegan

    Open Product Description
    $6.99
    $1.40/oz
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    TWIX Caramel Chocolate Cookie Candy Bars, 10.83 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Madelaine Chocolate Company Solid Milk Chocolate Pumpkin Pop, 1 oz

    Open Product Description
    $1.75
    $1.75/oz
  • Raisinets California Raisins Covered in Dark Chocolate, 3.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.55/oz
  • Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, Giant, 25 count, 7.56 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • Trident White Peppermint Sugar Free Gum, 48 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.29
    $0.09 each
  • Altoids Peppermint Curiously Strong Mints, 1.76 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $1.87/oz
  • Life Savers Wild Berries Gummies, 7 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
  • Nerds Strawberry Punch Juicy Gummy Clusters Candy, 4.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.66/oz