All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Wheat Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Pitaya Foods Zero Sugar Organic Premium Acai Berry Bite - Sized Pieces, 12 oz
    Organic
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Angie's Boom Chicka Pop Sea Salt Popcorn, 4.8 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Light Multi Grain English Muffins, 12 count, 8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Progresso Vegetable Classics Macaroni & Bean Soup, 19 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.18/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Vanilla Blueberry with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Nickelodeon Paw Patrol Cotton Candy Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Protein One Chocolate Chip Protein Bars, 0.96 oz, 5 count
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60 each
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Chickpea Rotini Pasta, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $2.99
    $0.34/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Arrowhead Mills Puffed Wheat Cereal, 6 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Black Beans, Frijoles Negros, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Chickpeas, Garbanzos, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Apple Turnover Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Julienne - Cut California Sun Dried Tomatoes, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Seapoint Farms Sea Salt Dry Roasted Edamame, 0.79 oz, 8 count
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.49
    $0.55/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Jolly Time Healthy Pop Butter & Sea Salt Microwave Popcorn, 3 oz, 3 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $0.24/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Whole Wheat Penne Rigate No. 41 Bronze Drawn Slow Drying Pasta, 13.25 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.49
    $0.19/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Sundried Tomato Basil Street Taco Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $4.00
    Ducal Refried Black Beans, 15 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th