Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet, Tray Wrapped

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Lobster Tails, 4 oz, Two Pack

    Open Product Description
    $13.98
    $1.75/oz
    was $17.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Wild Caught Snapper
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Atlantic Salmon Center Cut Portions Boneless & Skinless, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $25.98
    $12.99/lb
  • Fresh Coho Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99/lb
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • SaltedCod Fillet, Boneless, Jumbo, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99/lb
    $21.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Littleneck Clams, 50 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $24.99
    was $28.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.75/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $6.99/lb
    $6.99/lb
    was $8.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Ecuador Shrimp, Extra Large
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.99 avg/ea
    $10.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Organic Prince Edward Island Mussels
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/lb
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Cooked Lobster, Chilled, Average Weight 1.2 lb

    Open Product Description
    $17.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Rainbow Trout Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.98
    $0.31/oz
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
  • Frozen Seafood Department Swai Fillet, 1 pound

    Open Product Description
    $5.99/lb
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wildwood Grilling Western Red Cedar Plank

    Open Product Description
    $1.49
  • Fresh Cooked Hardshell Whole Lobster, Average Weight 1lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Cooked Hardshell Whole Lobster, Average Weight 1lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Cooked Hardshell Whole Lobster, Average Weight 1lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.99 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Seafood Cod - Whole Black, 1 pound

    Open Product Description
    $11.49/lb
    $11.49/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Catfish Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $19.99
    $2.50/oz
    was $21.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Mar Seafood Inc. Middle Neck Clams, 36 count
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99
  • Middleneck Clams, 36 count
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $21.99