Filter Results

Departments

Brand

Brand

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $2.00/lb
  • Hampton Farms Jumbo Unsalted Roasted Peanuts, 1.5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • Planters Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Bowl & Basket Extra Large Salted Virginia Peanuts, 20 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Jumbo Roasted Peanuts, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
  • On Sale!
    Planters Honey Roasted Peanuts, 2 lb 2.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.49
    $0.22/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Feridies Salted Virginia Peanuts, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.49
    $0.61/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Planters Lightly Salted Cocktail Peanuts, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.79
    $0.40/oz
  • Planters Dry Roasted Peanuts, 52 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.49
    $0.16/oz
  • Bowl & Basket Milk Chocolate Covered Peanuts, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/oz
  • On Sale!
    Feridies Unsalted Virginia Peanuts, 9 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.61/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Planters Honey Roasted Peanuts, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.79
    $0.40/oz
  • Planters Cocktail Peanuts, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Planters Dry Roasted Sweet & Spicy Peanuts, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Planters Honey Roasted Peanuts, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Planters Lightly Salted Cocktail Peanuts, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Planters Lightly Salted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Planters Unsalted Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Hampton Farms Honey Sweet Peanuts, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
  • Hampton Farms Mets Salted Roasted Peanuts, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.22/oz
  • Hampton Farms Salted & Roasted Peanuts, 9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.55/oz
  • Klein's Naturals Honey Roasted Peanuts, 7 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $3.49
    $0.50/oz