Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Martella's Grower Direct California Shelled Walnuts, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Hampton Farms Unsalted Roasted Peanuts, 5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $2.00/lb
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Seasoned Virginia Peanuts Dill Pickle Limited Edition, 9 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.22/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Blue Diamond Almonds Salt 'N Vinegar Almonds, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/lb
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hampton Farms Jumbo Unsalted Roasted Peanuts, 1.5 lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • Planters Dry Roasted Peanuts, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Ava's Organic Walnuts, 6.5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.23/oz
  • PF Snacks Light Halves & Pieces Walnuts, 30 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $16.99
    $0.57/oz
  • Wonderful Roasted & Salted Pistachios, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.75/oz
  • Ava's Natural Raw Cashews, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $0.83/oz
  • Ava's Natural Roasted & Salted Cashews, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $0.83/oz
  • Blue Diamond Almonds Lightly Salted Almonds, 25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $14.99
    $0.60/oz
  • Diamond of California Almonds, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
  • Emerald Cocoa Roast Almonds, 5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.49
    $1.10/oz
  • Bowl & Basket Extra Large Salted Virginia Peanuts, 20 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25/oz
  • Blue Diamond Almonds Spicy Dill Pickle Almonds, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.70/oz
  • Ava's Natural Raw Almonds, 22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.59/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Jumbo Roasted Peanuts, 32 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.12/oz
  • Klein's Naturals Chinese Pecans, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.49
    $1.92/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Blue Diamond Almonds Dark Chocolate Flavored Almonds, 14 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Blue Diamond Almonds Low Sodium Lightly Salted Almonds Value Pack, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Blue Diamond Almonds Roasted Salted Almonds, 16 oz
    locked-in price
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Blue Diamond Almonds Wasabi & Soy Sauce Flavored Almonds, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Blue Diamond Almonds Whole Natural Almonds, 16 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.44/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Wonderful No Salt Pistachios, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $0.62/oz
  • Valued Naturals Toffee Cashews, 2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.00
    $0.50/oz
  • Bowl & Basket Milk Chocolate Covered Almonds, 11 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.82/oz
  • PF Snacks Salted Roasted Cashews, 30 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $23.99
    $0.80/oz
  • Bowl & Basket Specialty Dark Chocolate Almonds, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Bowl & Basket Unsalted Dry Roasted Almonds, 10 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75/oz