New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • JonnyPops Organic Star-Spangled Flag Pops, 1.85 fl oz, 8 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.47/fl oz
  • Pure Kick Pro Hydrate Strawberry Ice Pop Drink Mix, 6 count, 1.46 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $3.42/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Bright Idea Light Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.79/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • BodyArmor Fit Zero Sugar Mixed Berry Sparkling Sports Drink, 12 fl oz
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.59
    $0.22/fl oz
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.98 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • Store Baked Pumpkin Muffins, 6 ct, 15 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $0.33/oz
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Chick-fil-A Sauce Flavored Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Kashi Blueberry Almond Fiber + Prebiotics Gut Health Granola, 8 oz
    Sponsored
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bloom Pear Scare Sparkling Energy Drink, 12 fl oz

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • On Sale!
    6 Pack Pumpkin Cake Donuts

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Painterland Sisters Blueberry Lemon Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $3.29
    $0.62/oz
  • Cape Cod Waves Sea Salt & Cracked Pepper Potato Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.76/oz
  • Downy Boutique Botanicals In Wash Laundry Scent Booster Beads, CITREA Scent, 4.8 oz

    Open Product Description
    $4.99
    $1.04/oz
  • Doritos Protein Tortilla Style Chips Nacho Cheese Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.70/oz
  • On Sale!
    Doritos Tortilla Chips Ultimate Garlic Parm Flavored, 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Kendamil Infant Formula, 0-12 Months, 28.2 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $36.99
    $1.31/oz
  • 3 for $21.99
    Pepsi Prebiotic Cola Cherry Vanilla 12 Fl Oz X 8
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.79
    $0.11/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Graza Drizzle Extra Virgin Olive Oil for Finishing Glass
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $20.99
    $1.24/fl oz
  • Little Leaf Farms Crispy Caesar Kit, 7.4 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Seasoned Virginia Peanuts Dill Pickle Limited Edition, 9 oz

    Open Product Description
    $1.99
    $0.22/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.00
    Trü Frü Piña Colada White Chocolate + Coconut Frozen Fresh Pineapple, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Vaseline Almond Smooth Body Lotion, 20.3 fl oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.44/fl oz
  • Oscillococcinum Homeopathic Medicine by Boiron, 30 dose
    FSA/HSA

    Open Product Description
    $27.99
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Annie's Spirals & Chipotle Queso Pasta & Cheese, 5.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.53/oz
  • Schweid & Sons The Signature Blend Ground Beef Burgers Patty, 5.3 oz, 4 count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.67/oz
  • Oreo Cinnamon Bun Sandwich Cookies Limited Edition, 10.68 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.53/oz
  • locked-in price
    Hatfield Classic Cut Hardwood Smoked Bacon, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pillsbury Spooky Cat Shape Sugar Cookie Dough, 20 count, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.47/oz
  • Kraft Mac & Cheese Parmesan Pesto Pasta and Cheese Sauce Mix Restaurant Edition, 9.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.42/oz