All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • locked-in price
    Galbani Reduced Fat Mozzarella String Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies Original English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani Whole Milk Low Moisture String Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    MASECA Traditional Instant Corn Masa Flour 4 Lb
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.02/lb
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Honey Nut Cereal Large Size, 15.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.29/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Galbani String Cheese Low Moisture Part Skim Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Almond Butter Clusters Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Bread, 1 lb 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.20/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Orville Redenbacher's Smart Pop! Kettle Corn Microwave Popcorn, 2.69 oz, 3 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.19
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Jim Henson's Count Chocula Chocolatey Cereal with Monster Marshmallows, 12.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown Rice, 8.8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cakes Buttermilk Flapjack & Waffle Mix, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds 17 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.34/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Sara Lee 100% Whole Wheat Half Loaf Bread, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Vanilla Almond Crisp Granola, 5g Protein, Fiber, 12  oz Bag
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    King Arthur Baking Gluten-Free Pancake Mix, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.30/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Oat Crunch Almond Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $6.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Peanut Butter Clusters Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cakes Chocolate Chip Flapjack & Waffle Mix, 18 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $5.49
    $0.31/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Peanut Butter Banana Dark Chocolate Breakfast Protein Bars, 1.76 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.38/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Smartfood Flavored Popcorn White Cheddar 9 3/4 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.59/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th