All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Soy Free
    Remove Soy Free
Sort by
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Spaghetti Grain & Legume Pasta, 14.5  oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Farfalle Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rigatoni Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Milton's Crispy Sea Salt Protein Crackers, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hu Hazelnut Butter Dark Chocolate, 2.1 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.38/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Milkadamia Original Lightly Sweetened Macadamia Milk, 32 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $0.15/fl oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Unsweetened Almondmilk, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Orgain Organic Protein Vanilla Bean Flavored Protein Powder, 16.3 oz
    locked-in price
    Organic
    High Protein

    Open Product Description
    $19.99
    $1.22/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $19.99
    Perfect Bar Peanut Butter the Original Refrigerated Protein Bar, 2.5 oz, 4 count
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $8.39
    $0.84/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholly Wholesome Wholly Gluten Free Pizza Dough, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Enjoy Life Dark 69% Cacao Morsels, 9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $29.99
    Liquid I.V. Hydration Multiplier Lemon Lime Electrolyte Drink Mix, 0.56 oz, 15 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $21.99
    $2.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Mushroom Risotto Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Katz Gluten-Free Pumpkin Pie Spice Glazed Donuts, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.57/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Vegetable Spirals Brown Rice Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Dr. Praeger's Super Greens Veggie Burgers, 2.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Plant Based
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.43/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Matiz Wild Sardines in Spanish Olive Oil, 4.2 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $1.05/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Tinkyáda Pasta Joy Ready Spirals Brown Rice Pasta, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.27/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Go Coconuts Coconut Milk & Coconut Water Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    CALIFIA FARMS Toasted Coconut & Almondmilk Blend, 48 fl oz
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Califia Farms Unsweetened Vanilla Almondmilk 48 fl oz.
    Gluten Free
    Plant Based
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.49
    $0.07/fl oz
    was $4.34
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Gluten Free Rotini Pasta, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Cellentani Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Elbows Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    De Cecco Bucatini No. 15 Pasta, 1 lb
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.16/oz
    was $2.95
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Against the Grain Original Crust Three Cheese Pizza, 24 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.49
    $0.52/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Chosen Foods Classic Mayo, 12 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.75/fl oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th