Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 25 count, 13.13 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.61/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Harry Potter Milk Chocolate Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $8.99
    $0.97/oz
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Bats Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 165 count, 51.03 oz

    Open Product Description
    $24.49
    $0.48/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 10.78 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Spearmint Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    KitKat Witch's Brew Crisp Wafers in Marshmallow Flavored Creme Snack Size, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ferrero Collection Fine Assorted Confections, 9.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $17.99
    $1.98/oz
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Pumpkins Candy, 9 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties Share Pack, 9.1 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.99
    $0.77/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Mr.Goodbar Chocolate Candy with Peanuts, XL, 16 count, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ferrero Rocher Fine Hazelnut Chocolates, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $1.76/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 9 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Peppermint Starlights Candy, 10 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.17/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • EXTRA Polar Ice Sugar Free Chewing Gum Multipack

    Open Product Description
    $4.49
    $0.96/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Full Size, 1.5 oz, 6 count
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.11/oz
  • Rotten Sour Gummy Worms Candy, 1.8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $1.94/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate with Almonds, XL, 16 count, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Milk Chocolate Candies Share Size, 3.14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.19
    $1.02/oz
  • Hershey's Kisses Special Dark Mildly Sweet Chocolate Share Pack, 8.7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.80/oz
  • 2 for $10.00
    Hershey's Milk Chocolate Snack Size, 10.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.63/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy Share Pack, 9.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.75/oz
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 100 count, 57.04 oz

    Open Product Description
    $24.49
    $0.43/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Twizzlers Strawberry Twists Candy, 16 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Trident Vibes Spearmint Rush Sugar Free Gum, 40 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.79
    $0.12 each
  • On Sale! Limit 4
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size Jumbo, 16.52 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.48/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th