Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.27 avg/ea
    $2.99/lb
    was $10.42 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Just Bare® Lightly Breaded Chicken Breast Strips
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Chicken Breast Strips
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Chicken Breast Strips
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • PERDUE PERFECT PORTIONS Boneless Skinless Chicken Breast All Natural (1.5 .)
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99
    $0.42/oz
  • Just Bare® Lightly Breaded Spicy Chicken Breast Bites
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    Sponsored
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    Sponsored
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    Sponsored
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Grade A Chicken Breast, Boneless, Skinless, Thin Sliced, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.97 avg/ea
    $4.99/lb
    was $17.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Thin Sliced, Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49 avg/ea
    $8.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Thin Sliced, Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49 avg/ea
    $8.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Thin Sliced, Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49 avg/ea
    $8.49/lb
    Final cost based on weight
  • FULLY COOKED LIGHTLY BREADED CHICKEN BREAST ORIGINAL FILLETS
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.50/oz
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.24 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Grade A Chicken Thighs, Bone In, Value Size, Average Weight 3.5 lbs
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.17 avg/ea
    $1.19/lb
    was $5.22 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Fresh Hand Trimmed Boneless Thin Sliced Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.35 avg/ea
    $4.49/lb
    was $13.00 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Fresh Hand Trimmed Boneless Thin Sliced Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.35 avg/ea
    $4.49/lb
    was $13.00 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Fresh Hand Trimmed Boneless Thin Sliced Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.35 avg/ea
    $4.49/lb
    was $13.00 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue Fresh and Lean Ground Chicken Value Size, 48 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.99
    $0.23/oz
    was $12.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.76 avg/ea
    $3.79/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $26.22 avg/ea
    $7.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.36 avg/ea
    $4.29/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Oven Stuffer Whole Roaster

    Open Product Description
    $15.31 avg/ea
    $1.89/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Young Whole Chicken
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $11.50 avg/ea
    $2.29/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Cut Chicken Wings
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Organic Fresh Chicken Boneless Skinless Thighs
    Organic
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.55 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Grade A Chicken Wings, Bone In, Value Size, Average Weight 3.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.07 avg/ea
    $2.79/lb
    was $12.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.79 avg/ea
    $7.79/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.79 avg/ea
    $7.79/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.79 avg/ea
    $7.79/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.58 avg/ea
    $3.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Young Chicken
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly

    Open Product Description
    $10.65 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.21 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Fresh Chicken Drumsticks
    Organic
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.94 avg/ea
    $2.24/lb
    was $5.26 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Breaded Chicken Breast Tenders, 12 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.67/oz
  • Perdue Chicken Drumsticks Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.07 avg/ea
    $1.89/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Chicken Drumsticks
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans 100% Leg Meat Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
  • Fresh Grade A  Split Chicken Breasts, Bone In, Value Size, Average Weight 3.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.97 avg/ea
    $1.99/lb
    Final cost based on weight