Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Nathan's Famous Jumbo Crinkle Cut French Fries!, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $2.28/lb
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ore-Ida Crispy Tater Tots Seasoned Shredded Potatoes, 32 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • McCain Seasoned Crinkle Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • McCain Crinkle Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • McCain Seasoned Spiral Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $4.99
    $0.18/oz
  • McCain 5 Minute Shoestring Fries, 20 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.99
    $0.25/oz
  • On Sale! Limit 4
    Nathan's Famous Thick Sliced Battered Onion Rings, 16 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Arby's Seasoned Curly Fries, 22 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.18/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Ore-Ida Extra Crispy Fast Food Fries French Fried Potatoes, 26 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.19/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Checkers Rally's Famous Seasoned Fries, 28 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.14/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • McCain Garlic & Herb Crinkle Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • Ore-Ida Crispy Straight-Cut Fries French Fried Potatoes Value Size, 5 lb
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $8.99
    $1.80/lb
  • McCain Spicy Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Halal

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • locked-in price
    Ore-Ida Crispy Shoestrings French Fried Potatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.17/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • McCain Quick Cook Hashbrowns, 24 OZ (Frozen Potatoes)
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
  • McCain Quick Cook Straight Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • locked-in price
    Ore-Ida Crispy Straight-Cut Fries French Fried Potatoes, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.15/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Ore-Ida Shredded Hash Brown Potatoes, 30 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.89
    $0.16/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Ore-Ida Sweet Potato Crispy French Fries, 19 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.26/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Panko Breaded Sliced Whole Onion Rings, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.28/oz
  • Alexia Crispy Onion Rings with Panko Breading and Sea Salt, 13.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.79
    $0.50/oz
  • Green Giant Cauliflower Veggie Tots, 14 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.36/oz
  • McCain Classic Fries, 32 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
  • McCain Quick Cook Waffle Fries, 26 OZ (Frozen Potatoes)

    Open Product Description
    $4.99
    $0.19/oz
  • locked-in price
    Ore-Ida Classic Steak Fries French Fried Potatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.17/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Ore-Ida Zesty Twirls Seasoned French Fried Potatoes, 28 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.17/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Ore-Ida Homestyle Steam 'N' Mash Pre-Cut Russet Potatoes, 24 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.20/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Ore-Ida Zesty Straight-Cut Seasoned French Fried Potatoes, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.89
    $0.15/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Crinkle Cut French Fried Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Vegan

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/oz
  • Bowl & Basket Original Tater Bites Shredded Potatoes, 32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/oz
  • Farm Rich Loaded Hash Brown Bites with Eggs, Cheese & Bacon, 13.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99
    $0.66/oz
  • Ore-Ida Extra Crispy Fast Food Fries French Fried Potatoes Value Size, 4 lb
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $8.99
    $2.25/lb
  • Bowl & Basket Original Shredded Potatoes Tater Bites, 5 lb
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.10/oz
  • Bowl & Basket Patties Hash Brown Potatoes, 20 count, 45 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.18/oz
  • Alexia Crinkle Cut Sweet Potato Fries with Sea Salt and Black Pepper, 20 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.99
    $0.35/oz