New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 25 count, 13.13 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.61/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $7.99
    $0.71/fl oz
  • Kashi Chocolate Almond Butter Fiber + Prebiotics Gut Health Granola, 8 oz
    Sponsored
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Keurig Coffee Collective Whole Hearted Dark Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.8 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $1.84/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Day Out Cinnamon Bun Dessert Inspired Protein Balls, 2 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.75/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $3.99
    Polar Summer Prickly Pear Guava Punch Seltzer Limited Edition, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Hershey's Candy Assortment, 165 count, 51.03 oz

    Open Product Description
    $24.49
    $0.48/oz
    was $24.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bloom Pear Scare Sparkling Energy Drink, 12 fl oz

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • 3 for $3.99
    Polar Summer Pineapple Tangerine Dream Seltzer Limited Edition, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Barilla Rustic with Italian Basil Pesto Sauce, 6.5 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.59
    $0.77/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bloom Pop Crisp Apple Prebiotic Soda Limited Edition, 12 fl oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/fl oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.98 avg/ea
    $1.49/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Minkus Family Farms, Inc White Onions, 2 lb bag
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
  • Cheez-It Crunch Sharp White Cheddar Cheesy Baked Snacks, 6.5 oz
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.77/oz
  • Annie's Spirals & Creamy Pasta & Cheese, 5.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.57/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Like Air Minis! Brownie Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    General Mills Jim Henson's Count Chocula Chocolatey Cereal with Monster Marshmallows, 12.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.29/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $14.00
    Polar Premium Strawberry Crème Seltzer, 12 fl oz, 12 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $6.37
    $0.04/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bloom Glacier Crush Sparkling Energy Drink, 12 fl oz
    locked-in price
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.21/fl oz
  • General Mills Mott's Apple Cinnamon Sweetened Crispy Corn Puffs, 14 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $5.69
    $0.41/oz
  • Fishwife Tinned Seafood Co. Anchovies in Spanish Extra Virgin Olive Oil, 1.73 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.29
    $5.37/oz
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • 2 for $11.00
    Trü Frü Peanut Butter + Dark Chocolate Frozen Fresh Bananas, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.49
    $0.94/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Vaseline Almond Smooth Body Lotion, 20.3 fl oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.44/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Kraft Garlic Parmesan Flavored Macaroni & Cheese Sauce Mix with Seasoning Limited Edition, 7.25 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.14/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Boiron Oscillococcinum Flu-Like Symptoms Quick-Dissolving Pellets, 0.04 oz, 6 Count
    FSA/HSA

    Open Product Description
    $12.99
    $2.17/oz
  • On Sale!
    Trü Frü Milk + White Chocolate Frozen Fresh Strawberries Family Size, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.99
    $0.72/oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chips Ahoy! Chewy Cookies 'n' Creme Cookies, 9.58 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.45/oz
  • 3 for $21.99
    Pepsi Prebiotic Cola Cherry Vanilla 12 Fl Oz X 8
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.79
    $0.11/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Samyang Buldak Carbonara Spicy Chicken Flavored Tteokbokki, 6.31 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $3.49
    $0.55/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag 3 Musketeers, Snickers, Milky Way and Twix Minis Candy Bars, 150 count, 41.79 oz

    Open Product Description
    $19.99
    $0.48/oz
    was $20.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Rotten Original Gummy Worms Candy, 1.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $1.94/oz
  • Jocko Mölk Vanilla Protein Powder Dietary Supplement, 2.1 lb

    Open Product Description
    $42.99
    $20.47/lb