Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 3 for $8.00
    Lay's Baked Potato Crisps Original 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Kettle Cooked Potato Chips Original Sea Salt 8 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Ranch Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jackson's Avocado Oil Sea Salt Kettle Cooked Sweet Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • On Sale!
    Good Health Avocado Oil Sea Salted Kettle Style Potato Chips, 5 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Cheddar and Sour Cream Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Original Wavy Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • 4 for $5.00
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 2.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.60/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Ridgies Original Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Ridgies Sour Cream & Onion Flavored Ridged Potato Chips, 7.875 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Pizza Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Sour Cream & Onion Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cape Cod Original Kettle Cooked Potato Chips, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.66/oz
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Lightly Salted Low Sodium Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Original Potato Crisps, 5.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Sharp White Cheddar Potato Crisps, 5.5 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Potato Chips Classic 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Lay's Wavy Potato Chips Original 13 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Ruffles Original Potato Chips Party Size!, 13 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cape Cod 40% Less Fat Original Kettle Cooked Potato Chips Party Size, 14 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
  • On Sale!
    Lay's Poppables Potato Snacks White Cheddar Flavored 5 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $6.00
    Wise Golden Potato Original Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.00
    $0.40/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Specialty Jalapeño Kettle Chips, 8 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
    was $2.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles BBQ Flavored Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $6.00
    Pringles Salt & Vinegar Potato Crisps, 5.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.39
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Boulder Canyon Avocado Oil Classic Sea Salt Kettle Style Potato Chips, 5.25 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.90/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cape Cod Waves Kettle Cooked Sea Salt Potato Chips, 7.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.29
    $0.71/oz
  • 3 for $8.00
    Lay's Baked Potato Crisps Barbecue 6 1/4 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lay's Potato Chips Sour Cream & Onion Flavored 7 3/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Original Old Glories Saratoga Chips, 7 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
  • Munchos Potato Crisps 4 1/4 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.70/oz
  • Bowl & Basket Original Potato Chips, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • Bowl & Basket Salt & Vinegar Potato Chips, 8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    $0.31/oz
  • 2 for $9.99
    Lay's Lightly Salted Potato Chips Classic 12 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.46/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chick-fil-A Sauce Flavored Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Siete Chipotle BBQ Kettle Cooked Potato Chips, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.87/oz