Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.07/oz
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.99
    $1.02/oz
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    M&M's Halloween Blend Milk Chocolate Candies, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.46/oz
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Mid-Day Squares Cookie Dough Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.58/oz
  • Mid-Day Squares Cookie Dough Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.58/oz
  • Mid-Day Squares Cookie Dough Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.58/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Oreo Milk Chocolate and White Creme Peanut Butter Miniature Cups Share Pack, 9.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.89/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, Skittles, M&M'S, Starburst and Snickers Halloween Candy, 160 count, 62.82 oz

    Open Product Description
    $28.49
    $0.45/oz
    was $29.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • Chocolove Cherries & Almonds in Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.79
    $1.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Special Dark Mildly Sweet Chocolate, XL, 4.25 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $0.82/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Madelaine Chocolate Company Turkey Milk Chocolate, 1 oz

    Open Product Description
    $2.69
    $2.69/oz
  • Hershey's Candy Assortment Party Pack, 25 oz

    Open Product Description
    $18.99
    $0.76/oz
  • 2 for $3.00
    M&M's Milk Chocolate Candies, 1.69 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.00/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • M&M's Peanut Butter Chocolate Candies Sharing Size, 9.0 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.78/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Chocolate Lava Cup Snack Size, 9.35 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Almond Joy Miniatures Coconut and Almond Chocolate Candy Bar Share Pack, 10.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.78/oz
  • 2 for $10.00
    Butterfinger Crispety, Crunchety, Peanut-Buttery Bar Fun Size, 10.2 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.49
    $0.64/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.91/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.91/oz
  • Hershey's Nuggets Milk Chocolate with Almonds Share Pack, 8.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.91/oz
  • 2 for $10.00
    Mounds Coconut & Dark Chocolatey Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Milk Chocolate with Peanut Butter & Caramel Cup Snack Size, 9.9 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.55/oz
  • 2 for $10.00
    York Dark Chocolate Covered Peppermint Patties, 11.4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Big Cup Marshmallow Milk Chocolate & Peanut Butter King Size, 2.8 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $1.35/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Big Cup King Size, 2 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.79
    $1.35/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies Family Size, 18.0 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $11.99
    $0.67/oz
  • Goobers, Roasted Peanuts and Milk Chocolate, Movie Theater Candy Box, 3.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $0.57/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, M&M's, Twix, and Snickers Candies, 120 count, 46.19 oz

    Open Product Description
    $21.99
    $0.48/oz
    was $22.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    3 MUSKETEERS Full Size Candy Milk Chocolate Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.88/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th