Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins Milk Chocolate & Peanut Butter Snack Size, 9.6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Bars Full Size, 1.55 oz, 6 count
    Kosher

    Open Product Description
    $9.99
    $1.07/oz
  • RUSSELL STOVER Dubai Style Pistachio & Kataifi in Milk Chocolate Candy Bar, 1.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz
  • RUSSELL STOVER Dubai Style Pistachio & Kataifi in Milk Chocolate Candy Bar, 1.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz
  • RUSSELL STOVER Dubai Style Pistachio & Kataifi in Milk Chocolate Candy Bar, 1.1 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.72/oz
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Coconut in Chocolate Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.99
    $1.02/oz
  • On Sale! Limit 4
    M&M's Halloween Blend Milk Chocolate Candies, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    M&M's Halloween Blend Milk Chocolate Candies, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    M&M's Halloween Blend Milk Chocolate Candies, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Goldenberg's Peanut Chews Original Dark Candies, 3 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.39
    $0.46/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • Starburst FaveReds Strawberry, Cherry, Fruit Punch & Watermelon Fruit Chews Sharing Size, 15.60 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $0.38/oz
  • Bowl & Basket Gummy Eyeballs Limited Edition, 32 count, 8.47 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • Bowl & Basket Gummy Eyeballs Limited Edition, 32 count, 8.47 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • Bowl & Basket Gummy Eyeballs Limited Edition, 32 count, 8.47 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Ice Breakers Ice Cubes Peppermint Sugar Free Gum, 40 count

    Open Product Description
    $3.99
    $1.23/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Lindt Lindor White Chocolate Bar, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.69
    $1.34/oz
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.00/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.00/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Cadbury Dairy Milk Chocolate, 3.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $3.49
    $1.00/oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Big League Chew Grand Slam Grape Bubble Gum Judge Pack, 2.12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.29
    $1.08/oz
  • Jolly Rancher Original Freeze Dried Candy, 3.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $1.93/oz
  • 2 for $10.00
    Nerds Grape & Strawberry Candy, 10 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.29
    $0.53/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Godiva Goldmark Assorted Chocolate Gift Box, 9 count, 3.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • Altoids Wintergreen Curiously Strong Mints, 1.76 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.49
    $1.98/oz
  • SOUR PATCH KIDS Glow Ups Strawberry-Watermelon Soft & Chewy Gummy Candy
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.59
    $0.54/oz
  • Mid-Day Squares Cookie Dough Chocolate + Functional Bar, 1.16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $2.58/oz
  • SOUR PATCH KIDS Blue Raspberry Soft & Chewy Gummy Candy
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.37/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, Sea Salt Almond, 3.5 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $1.97/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Reese's Oreo Milk Chocolate and White Creme Peanut Butter Miniature Cups Share Pack, 9.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $0.89/oz
  • On Sale! Limit 4
    Mars Variety Bag Milky Way, Skittles, M&M'S, Starburst and Snickers Halloween Candy, 160 count, 62.82 oz

    Open Product Description
    $28.49
    $0.45/oz
    was $29.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $3.00
    Wrigley's Extra Sweet Watermelon Long Lasting Flavor Sugarfree Gum Sticks, 15 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.79
    $0.12/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Ferrero Rocher Dark Hazelnut Chocolate, 10 count, 3.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $1.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Ice Breakers Wintergreen Sugar Free Mints, 1.5 oz, 2 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $2.00/oz
  • Tic Tac Wintergreen Mints, 1 oz, 4 count
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.69
    $1.42/oz
  • Hershey's Giant Milk Chocolate, 25 count, 7.56 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.49
    $0.73/oz
  • Chocolove Cherries & Almonds in Dark Chocolate, 3.2 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.79
    $1.50/oz
  • Lindt Gourmet Truffles, 2.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.92/oz