All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Roland Vegetable Mix Quinoa, 5.46 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.29
    $0.79/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $3.66/lb
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Small Red Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.69
    $0.11/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $19.99
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars Value Pack, 1.4 oz, 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $13.99
    $0.83/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Roman Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Black Beans, Frijoles Negros, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lightlife Original Tempeh, 8 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $2.79
    $0.35/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.23/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    MorningStar Farms Spicy Black Bean Vegetarian Burgers, 4 count, 9.5 oz
    High Fiber
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.53/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    The Saco Pantry Natural & Dutched Blend Premium Cocoa Bigger Size, 10 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.99
    $0.90/oz
    was $13.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Seapoint Farms Organic Edamame Fettuccine, 7.05 oz
    Organic
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $3.89
    $0.55/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Wheat Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Streit's Whole Wheat Matzos, 11 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.34/oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Jolly Time Healthy Pop Butter & Sea Salt Microwave Popcorn, 3 oz, 3 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $0.24/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Goya Red Kidney Beans, 16 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.12/oz
    was $2.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Sweet & Salty Caramel Peanut Crisp Flavored High Protein Bar, 2.2 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $5.99
    $0.69/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Food for Life Ezekiel 4:9 Golden Flax Sprouted Crunchy Cereal, 16 oz
    Organic
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.19
    $0.51/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Lightly Salted Baked Green Pea Snacks Sharing Size, 8.5 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Thomas' Light Multi Grain English Muffins, 12 count, 8 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.99
    $0.29/oz
    was $7.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Frosted Mini-Wheats Original Breakfast Cereal, High Fiber, 29.5 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Sweet & Salty Caramel Almond Flavored High Protein Granola, 9 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Protein Max Peanut Butter High Protein Granola, 9 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.44/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 27th