Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $10.00
    Twix Ghoulish Green Cookie Bar Fun Size, 9.79 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.66/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 25 count, 13.13 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.61/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.20/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $5.00
    RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.89
    $1.45/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hershey's Candy Assortment, 55 count, 16.38 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $0.49/oz
    was $9.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Gushers Fruit Flavored Snacks, 0.8 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.77
    $0.79/oz
  • Reese's Milk Chocolate Peanut Butter Cups, .55 oz, 8 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.68/oz
  • 2 for $10.00
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 9 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Kinder Joy Treat + Toy Sweet Cream Topped with Cocoa Wafer Bites, 0.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $2.84/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Gummy Eyeballs Limited Edition, 32 count, 8.47 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.53/oz
  • Trident Spearmint Sugar Free Gum, 42 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.11 each
  • Butterfinger Chocolatey, Peanut-Buttery, Full Size Candy Bars, 1.9 oz each
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.94/oz
  • 2 for $10.00
    Almond Joy Coconut & Almond Chocolate Candy Bar Snack Size, 11.3 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $10.00
    Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups Snack Size, 10.5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Specialty 72% Dark Chocolate Bar, 2.75 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $1.09/oz
  • M&M's Dark Chocolate Candies Family Size, 18 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
  • On Sale! Limit 4
    Ghirardelli Chocolate Minis Chocolate Assortment Bite Size, 10.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $14.99
    $1.39/oz
    was $16.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Mike and Ike Mega Mix Chewy Assorted Fruit Flavored Candy, 4.25 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.35/oz
  • On Sale! Limit 4
    Justin's Organic Dark Chocolate Peanut Butter Cups, 2 count, 1.4 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $1.64/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • GHIRARDELLI Salted Caramel Intense Dark Bar, 3.5 Oz Bar
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • 2 for $10.00
    Kinder Smooth & Creamy Chocolate Bars Snack Size, 20 count, 8.8 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.74/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Beyond Good Uganda Salted Caramel Single Origin Chocolate, 2.64 oz
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.69
    $2.16/oz
  • CRUNCH Milk Chocolate and Crisped Rice Full Size Candy Bar, 1.55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $1.15/oz
  • 2 for $10.00
    KitKat Counts Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 9.44 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.69/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Hershey's Miniatures Chocolate Candy Party Pack, 30 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $18.99
    $0.63/oz
  • Endangered Species Chocolate Bold + Silky Dark Chocolate, 3 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.66/oz
  • Pür Spearmint Sugar-Free Chewing Gum with Xylitol, 55 count, 2.72 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.49
    $1.59/oz
  • Trident Mint Bliss Sugar Free Gum, 42 count
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.49
    $0.11 each
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $5.00
    Bowl & Basket Spearmint Leaves Candies, 9 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.67
    $0.19/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Mentos Fruit The Chewy Mint, 1.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.59
    $1.20/oz
  • Cella's Delicious Cherries Covered with Real Dark Chocolate, 16 count, 8 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $6.49
    $0.81/oz