Chicken is a go-to option for all kinds of cooking, whether you’re putting together a quick dinner, planning ahead for the week, or picking up something easy to keep in the freezer. With both fresh chicken and frozen options available, it’s easy to find cuts and styles that fit different recipes and routines. 
 

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Breasts with Rib Meat Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.06 avg/ea
    $2.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.19 avg/ea
    $3.99/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Fresh and Lean Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.31/oz
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breast Tenderloins
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Organic Chicken Breasts
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99 avg/ea
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Chicken Burgers, 4 count, 16 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99
    $0.75/oz
  • Bowl & Basket Boneless Skinless Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.76 avg/ea
    $3.79/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Fresh Grade A Chicken Thighs, Bone In, Value Size, Average Weight 3.5 lbs
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.17 avg/ea
    $1.19/lb
    was $5.22 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.99 avg/ea
    $6.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $9.98 avg/ea
    $3.99/lb
    was $14.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.27 avg/ea
    $2.99/lb
    was $10.42 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.24 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $10.21 avg/ea
    $5.49/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Organic Boneless, Skinless Chicken Thighs
    Organic
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $8.99 avg/ea
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bowl & Basket Fresh Chicken Breast Tenderloins Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $12.17 avg/ea
    $4.49/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry 92% Fat Free All Natural Ground Chicken, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.99
    $0.25/oz
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Hand Trimmed Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.13 avg/ea
    $4.99/lb
    was $11.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $7.38 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Thin Sliced, Boneless, Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $8.49 avg/ea
    $8.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Fillets
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.49 avg/ea
    $4.99/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue 8% Fat Boneless Skinless Chicken Thigh Filets
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.58 avg/ea
    $3.49/lb
    Final cost based on weight
  • Perdue Chicken Nuggets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
  • Bell & Evans Chicken Thighs
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99 avg/ea
    $3.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry All Natural Fresh Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $6.36 avg/ea
    $6.49/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Ultra Premium Cut Chicken Wings, 4.61 lb
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $27.55 avg/ea
    $5.99/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Boneless, Skinless Chicken Tenders
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $7.79 avg/ea
    $7.79/lb
    Final cost based on weight
  • Bell & Evans Premium Fresh Young Chicken
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.49 avg/ea
    $3.49/lb
    Final cost based on weight