Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Green Life Crunchy Pop Wheat Roll, 7 count, 2.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $1.11/oz
  • Lundberg Family Farms Thin Stackers Brown Rice Lightly Salted Puffed Grain Cakes, 24 count, 6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.79
    $0.96/oz
  • Drizzilicious S'mores Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Bowl & Basket Lightly Salted Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Quaker Rice Crisps Buttermilk Ranch 3.03 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.92/oz
  • Quaker Rice Cakes Chocolate 7.23 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.64/oz
  • Coco Lite Original Multigrain Pop Cakes, 2.47 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.15/oz
  • Coco Lite Whole Wheat Pop Cakes, 2.64 oz
    High Protein
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.20 each
  • Drizzilicious Very Berry Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.29
    $1.07/oz
  • Drizzilicious Salted Caramel Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Bowl & Basket Salt Free Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Drizzilicious French Toast Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $4.29
    $1.07/oz
  • On Sale!
    Like Air Minis! Birthday Cake Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Like Air Minis! Cinnamon Bun Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Coco Lite Maui Onion Multigrain Pop Cakes, 2.64 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.15/oz
  • Be In Your Element Organic Dark Chocolate Dipped Rice Cakes, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.51/oz
  • Be In Your Element Organic Milk Chocolate Dipped Rice Cakes, 3.5 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.29
    $1.51/oz
  • Suzie's Organic Corn Lightly Salted Thin Puffed Cakes, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.79
    $1.26/oz
  • Quaker Rice Crisps Caramel 7.04 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Quaker Rice Crisps Cheddar 6.06 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.49
    $0.91/oz
  • Quaker Lightly Salted Rice Cakes, 4.47 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.19
    $0.94/oz
  • Undercover Vanilla Drizzle Frosted Quinoa Crisps, 3.0 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Egg Free

    Open Product Description
    $5.19
    $1.73/oz
  • On Sale!
    Like Air Minis! Brownie Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Bowl & Basket Apple Cinnamon Rice Cakes, 6.52 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Multigrain Rice Cakes, 4.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.61/oz
  • Seawon Green Life Crunchy Pop Rice Roll, 7 count, 2.7 oz

    Open Product Description
    $2.99
    $1.11/oz
  • Quaker Protein Rice Crisps Chocolate Caramel 2.6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.07/oz
  • Quaker Rice Crisps Chocolate 3.52 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $0.79/oz
  • Drizzilicious S'mores, Birthday Cake and Cookies & Cream Rice Cake Bites, 0.74 oz, 12 count

    Open Product Description
    $11.99
    $1.35/oz
  • Drizzilicious Cinnamon Swirl Bites, 0.74 oz, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99
    $1.35/oz