Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Osem Bamba Peanut Butter Puffs, 1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.99/oz
    was $1.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks 2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.50/oz
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 1 oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.33/oz
  • On Sale!
    Sunshine Snacks Baked Cheeze Balls, 1.24 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.80/oz
    was $1.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 13 1/2 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Like Air Classic Puffcorn Snack Pack, .5 oz, 8 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.25/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Funyuns Onion Flavored Rings Original 8 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.79
    $0.70/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Like Air White Cheddar Puffcorn Snack Pack, .5 oz, 8 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $1.25/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Takis Pix Cheezy Blast Snack, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.45/oz
  • Herr's Red Pepper Pork Cracklin Dippers, 3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $1.00/oz
  • On Sale!
    Sunshine Snacks Baked Cheeze Curls, 1.17 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.85/oz
    was $1.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Party Size!, 15 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Baked Puffs Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks Party Size, 13 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.38/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Baked Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Limon 7 5/8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.52/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wise Cheez Doodles Baked Puffs White Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Golden Flake Old Fashioned Chicharrones Fried Pork Skins, 4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.67/oz
  • Like Air Pumpkin Spice Flavored Puffcorn, 4 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.87/oz
  • Wise Cheez Doodles Baked Puffs Cheddar Cheese Flavored Corn Snacks, 2.5 oz

    Open Product Description
    $2.25
    $0.90/oz
  • On Sale! Limit 4
    Calbee Harvest Snaps Tangy & Zesty Tomato Basil Flavored Crisps Sharing Size, 8.5 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.70/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored 7/8 Oz, 8 Count
    locked-in price

    Open Product Description
    $6.99
    $1.00/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Pirate's Booty Aged White Cheddar Rice & Corn Puffs, 10 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.70/oz
  • 2 for $9.99
    Cheetos Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 15 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.39/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Puffs Cheese Flavored Snacks Flamin' Hot Flavored 8 Oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply NKD Crunchy Cheese Flavored Snacks Flamin Hot 8 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.59/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Cheetos Simply NKD Puffs Cheese Flavored Snacks Regular, 8 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.62/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Herr's Honey Cheese Flavored Curls, 7 1/2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.57/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Baked Cheese Flavored Snacks Crunchy Cheese Flavored 7 5/8 Oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.52/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $8.00
    Cheetos Simply Puffs Cheese Flavored Snacks White Cheddar Flavored, 6 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Jackson's Always with Avocado Oil Sea Salt Super Veggie Straws, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz