All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Yancey's Fancy Horseradish & Smoked Bacon New York Cheddar Cheese, 7.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $7.99
    $1.05/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 1% Lowfat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $8.98/gal
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Caramel Macchiato Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Nonfat Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat 2% Milkfat with Strawberry Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight French Vanilla Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Hazelnut Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) Plain Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Splits Extra Salt Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Manischewitz Falafel Snack Mix, 6.4 oz
    Plant Based
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.59/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Libby's Premium Mandarin Oranges in Fruit Juice from Concentrate, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Rigatoni Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.00
    Fairlife Core Power 42g Chocolate High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Jarlsberg Original Semi Soft Part Skim Cheese, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $3.99
    $0.67/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $8.49
    International Delight Pumpkin Pie Spice Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid Caramel Lactose Free Creamer, 32 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like American Sandwich Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $5.12
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Violife 100% Dairy Free Supreme Cream Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Coffee Mate Vanilla Caramel Coffee Creamer, 32 fl oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/fl oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Pretzel Shells, 10 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.40/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Original Splits Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Unique Snacks Splits Unsalted Pretzels, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $7.00
    Cabot Creamery Vermont Seriously Sharp Cheddar Cheese Snack Sticks, 0.75, 10 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.50
    $0.47/oz
    was $5.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Farfalle Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Barilla Protein+ Penne Grain & Legume Pasta, 14.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    $0.21/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Cabot Creamery Colby Jack Premium Natural Cheese, 26 count, 7 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.43/oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Flip 20g Protein Tropical Mango Coconut Lowfat Greek Yogurt, 6 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.33/oz
    was $2.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?