All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Heart Health
    Remove Heart Health
Sort by
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Sweet Potatoes, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Black Bear Catering Style Oven Roasted Turkey Breast
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana No Pulp Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 3.5 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.28/oz
    was $4.98
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Tropicana Pure Premium 100% Orange Juice, 46 fl oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.05/fl oz
    was $3.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Blueberry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Libby's 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.99
    $0.13/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Outshine Peach Fruit Ice Bars, 6 count, 15 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.00
    $0.27/fl oz
    was $5.16
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Bowl & Basket Vanilla Lowfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Hanover The Silver Line Premium Vegetables Baby Lima Beans, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    $0.14/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $7.00
    Hunts Crushed Tomatoes, 28 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.89
    $0.10/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Francesco Rinaldi Traditional Sauce, 23.5 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.99
    $0.08/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.39
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Black Bear Honey Cured Turkey
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 27th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Triscuit Hint of Sea Salt Crackers, 8.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.29
    $0.50/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    StarKist 25% Less Sodium Solid White Albacore Tuna in Water, 5 oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.25
    $0.25/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Nickelodeon Paw Patrol Cotton Candy Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Spring Mix, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Ronzoni Healthy Harvest 100% Whole Grain Spaghetti Pasta, 16 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.59
    $0.10/oz
    was $1.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Outshine Mango Fruit Ice Bars, 6 count, 14.7 fl oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.00
    $0.27/oz
    was $5.16
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?