Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Danimals Disney Princess Mixed Berry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Mango Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.69
    $0.38/fl oz
  • Chobani Tropical Punch Flavored Greek Yogurt Protein Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.39
    $0.34/fl oz
  • Chobani Tropical Punch Flavored Greek Yogurt Protein Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.39
    $0.34/fl oz
  • Chobani Tropical Punch Flavored Greek Yogurt Protein Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.39
    $0.34/fl oz
  • Chobani Strawberries & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 7 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Digestive Support
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.39
    $0.34/fl oz
  • Chobani 20g Protein Cookies & Cream Flavored Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/fl oz
  • Chobani Vanilla Ice Cream Greek Yogurt Protein Drink, 14 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.79
    $0.34/fl oz
  • Chobani Vanilla Ice Cream Greek Yogurt Protein Drink, 14 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.79
    $0.34/fl oz
  • Chobani Vanilla Ice Cream Greek Yogurt Protein Drink, 14 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.79
    $0.34/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Probiotic Plain Unsweetened Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $13.99
    Danimals Strawberry Banana & Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 18 count

    Open Product Description
    $7.49
    $0.13/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $11.99
    Activia Peach and Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Oikos Pro Mango Pineapple Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Oikos Pro Mango Pineapple Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Oikos Pro Mango Pineapple Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Strawberries & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 14 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $4.79
    $0.34/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Noosa Pumpkin Finest Yoghurt, 8 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.19
    $0.27/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Mixed Berry Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.69
    $0.38/fl oz
  • Chobani® Low-Fat Greek Yogurt Peach Drink, 7oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.69
    $0.38/fl oz
  • Chobani® Low-Fat Greek Yogurt Peach Drink, 7oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.69
    $0.38/fl oz
  • Chobani® Low-Fat Greek Yogurt Peach Drink, 7oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.69
    $0.38/fl oz
  • Oikos Pro Vanilla Yogurt-Cultured Ultra-Filtered Milk, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $7.99
    $0.38/oz
  • Chobani 20g Protein Mixed Berry Vanilla Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/fl oz
  • 2 for $11.99
    Activia Black Cherry and Peach Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Danimals Strawberry and Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 12 count
    locked-in price

    Open Product Description
    $5.49
    $0.15/fl oz
    was $6.64
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani 20g Protein Mixed Berry, Vanilla, Strawberries & Cream Greek Yogurt Drink, 10 fl oz, 8 Count

    Open Product Description
    $18.99
    $0.24/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Blueberry Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Pomegranate Kefir, 32 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oikos Strawberry Fusion Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.59
    $0.51/fl oz
  • Chobani 20g Protein Peaches & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.49
    $0.35/fl oz
  • locked-in price
    Oikos Pro Strawberry Banana Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Oikos Pro Strawberry Banana Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Oikos Pro Strawberry Banana Cultured Dairy Drink, 7 fl oz
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.99
    $0.28/fl oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Chobani Strawberry Greek Yogurt Drink, 7 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.69
    $0.38/fl oz
  • Chobani 20g Protein Strawberries & Cream Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $12.29
    $0.31/fl oz
  • Chobani 20g Protein Vanilla Greek Yogurt Protein Drink, 10 fl oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $12.29
    $0.31/fl oz
  • On Sale!
    Chobani Lowfat Greek Yogurt Drink, 7 fl oz, 8 count

    Open Product Description
    $10.49
    $0.19/fl oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Cocojune Vanilla Unsweetened Organic Cultured Coconut Yogurt, 16 oz
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.99
    $0.56/oz
  • Chobani Mixed Berry Greek Yogurt Drink, 7 fl oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.69
    $0.31/fl oz
  • Chobani Strawberry Banana Greek Yogurt Drink, 7 fl oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.69
    $0.31/fl oz
  • Chobani Strawberry Greek Yogurt Drink, 7 fl oz, 4 Count
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $8.69
    $0.31/fl oz
Can't find what you're looking for?