Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • La Yogurt Original Strawberry Banana Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Siggi's Simple Ingredient Skyr Vanilla Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.69
    $0.41/oz
  • Siggi's Simple Ingredient Skyr Vanilla Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.69
    $0.41/oz
  • Siggi's Simple Ingredient Skyr Vanilla Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $8.69
    $0.41/oz
  • On Sale!
    Activia Prune Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • PROfeel Creamy Caramel Protein Pudding, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Strawberry Banana Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Strawberry Banana Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Strawberry Banana Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Cherry Orchard Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.15/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.15/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.15/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Siggi's Mixed Berries & Açaí Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.59
    $0.43/oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Vanilla Lowfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • La Yogurt Sabor Latino Guava Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • :ratio Pro-Fiber Vanilla Yogurt Cultured Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.69
    $0.51/oz
  • :ratio Pro-Fiber Vanilla Yogurt Cultured Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.69
    $0.51/oz
  • :ratio Pro-Fiber Vanilla Yogurt Cultured Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.69
    $0.51/oz
  • :ratio Protein Blueberry Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.69
    $0.51/oz
  • 2 for $11.99
    Activia Peach and Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Dannon Peach Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.89
    $0.17/oz
  • Siggi's Plain Fat Free Yogurt, 24 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.59
    $0.32/oz
  • Stonyfield Organic Whole Milk Probiotic Yogurt, Vanilla, 32 oz.
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • Brown Cow Cream Top Vanilla Whole Milk Yogurt, 5.3 oz. Cup
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.79
    $0.34/oz
  • La Yogurt Vanilla Original Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Oui by Yoplait Mocha & Chocolate Creamy Whole Milk Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.46/oz
  • Bowl & Basket Greek Vanilla Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Bowl & Basket Greek Vanilla Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • Bowl & Basket Greek Vanilla Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • La Yogurt Sabor Latino Probiotic Peach Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Whips! Orange Crème Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.15/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Activia Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 2 for $14.49
    YoCrunch M&M's and Oreo Vanilla Lowfat Yogurt, 6 oz, 8 count

    Open Product Description
    $7.99
    $2.66/lb
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • YoCrunch Vanilla with M&M's Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt with Toppers, 6 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.49
    $0.25/oz
  • Stonyfield Organic Whole Milk Probiotic Yogurt, Plain, 32 oz.
    Organic
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $6.49
    $0.20/oz
  • On Sale!
    YoCrunch Vanilla M&M's Milk Chocolate Candies Lowfat Yogurt, 4 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $4.48
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Peach Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Noosa Mix-Ins Lemon Shortbread, Almonds, & White Chocolate Whole Milk Yoghurt, 5.8 oz
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.52/oz
Can't find what you're looking for?