Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Cat's Pride Unscented Total Odor Control Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb

    Open Product Description
    $14.29
    $2.86/lb
  • Cat's Pride Unscented Total Odor Control Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb

    Open Product Description
    $14.29
    $2.86/lb
  • Cat's Pride Unscented Total Odor Control Ultra Micro Crystals Non-Clumping Litter, 5 lb

    Open Product Description
    $14.29
    $2.86/lb
  • Temptations Seafood Medley Flavor Paté in Gravy Food for Adult Cats, 1+, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.34/oz
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored
    locked-in price

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
    was $25.99
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • BLUE Tastefuls Natural Food for Adult Cats Variety Pack, 5.5 oz, 12 count
    Sponsored

    Open Product Description
    $20.99
    $3.82/oz
  • Delectables Lickable Treat Gravy with Tuna & Whitefish For Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Chicken & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Gravy Lovers Chicken Feast in Grilled Chicken Flavor Gravy Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Turkey & Giblets in Gravy Cat Food, 5.5 oz.
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Classic Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Classic Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Classic Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Delectables Lickable Treat Bisque with Tuna & Chicken for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.59
    $1.14/oz
  • 3 for $4.00
    Reveal Grain Free Ocean Fish in Broth Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.69
    $0.68/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Beef in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mixed Grill Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Ocean Whitefish & Tuna Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • The Blue Buffalo Co. Blue Tastefuls Chicken & Brown Rice Recipe Natural Food for Cats, Adult, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $24.99
    $0.31/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Whitefish & Sardines in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Liver & Chicken Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Swheat Scoop Original 100% Wheat Cat Litter, 12.3 lbs

    Open Product Description
    $16.99
    $1.42/lb
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Classic Gourmet Cat Complement, For Senior Cats 7yrs+, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups Cat Food with Flaked Chicken in a Velvety Tuna Broth, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Sheba Gravy Indulgence Beef Entrée in Extra Gravy Perfect Portions Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.59
    $0.60/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Mariner's Catch Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Purina Tidy Cats 24/7 Performance Multi-Cat Clumping Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.04/oz
    was $21.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    Purina Tidy Cats 4 in 1 Strength Multi-Cat Clumping Litter, 35 lb

    Open Product Description
    $19.99
    $0.04/oz
    was $21.29
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • On Sale! Limit 4
    World's Best Cat Litter Comfort Care Unscented Cat Litter, 15 lb

    Open Product Description
    $18.79
    $1.25/lb
    was $20.79
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • locked-in price
    Purina Friskies Seafood Sensations Cat Food, 16 lb
    locked-in price

    Open Product Description
    $15.99
    $0.06/oz
    was $19.89
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Shakes Cat Food with Tantalizing Tuna, 1.55 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Shakes with Scrumptious Salmon Cat Food, 1.55 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $0.97/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Classic Paté Savory Salmon Feast Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Delights with Cheddar Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
  • Purina Fancy Feast Gourmet Naturals White Meat Chicken Recipe in Gravy Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.29
    $0.43/oz
  • Purina Fancy Feast Petites Roasted Turkey Entrée in Gravy Gourmet Cat Food, 1.4 oz, 2 count

    Open Product Description
    $1.19
    $0.42/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Salmon Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 27th
Can't find what you're looking for?