All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    Jimmy Dean Delights English Muffin Breakfast Sandwiches with Turkey Sausage, Egg White, and Cheese,
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $14.99
    $0.24/oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil The Original Himalayan Pink Salt Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Mitchell's Shoe Peg Whole Kernel White Sweet Corn, 15.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $0.99
    $0.06/oz
    was $1.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Multi Grain Lightly Sweetened Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.12/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil White Cheddar Flavor Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cup Blueberry & Maple Flapjack, 2.22 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.99
    $0.91/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal, 1 lb 4.35 oz, 2 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $6.49
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Zbar Iced Oatmeal Cookie Organic Soft-Baked Energy Snack Granola Bars
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.29
    $1.02 each
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    LesserEvil Fiery Hot! Popcorn, 4.6 oz
    Organic
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.76/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Oats Overnight Cookies & Cream Shake, 2.2 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.79
    $1.27/oz
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Nature Valley Cinnamon Biscuits with Almond Butter Filling, 1.35 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $7.49
    $0.75 each
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Power Cup Buttermilk & Maple Flapjack, 2.15 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.99
    $0.96/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Purely Elizabeth Recipe No. 33 Double Chocolate Cookie Granola, 11 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.09
    $0.55/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Barilla Classic Cheese & Spinach Tortellini Pasta, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Dave's Killer Bread Cocoa Brownie Blitz Organic Snack Bars, 1.75 oz, 4 count
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.71/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Protein Oats & Honey Granola, 11 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.41/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 16.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.49
    $0.22/oz
    was $4.89
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Kids Chocolate Chip Cookie Soft Baked Bar, 1.35 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.59/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Blueberry Fig Bar, 2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.99
    $2.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Quaker Protein Instant Oatmeal Maple & Brown Sugar 2.11 Oz 6 Count
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.19
    $0.33/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Special K Protein Touch of Cinnamon Breakfast Cereal, 10g Protein and 6g Fiber, 12.9 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.27/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 12
    Kellogg's Special K Red Berries Breakfast Cereal, Good Source of Fiber, 11.4 oz Box
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.31/oz
    was $4.59
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kashi Maple Waffle Bites Breakfast Cereal, Whole Grain, 12.7 oz Box
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $4.99
    $0.39/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Kodiak Cakes Protein-Packed S'mores Chewy Granola Bars, 1.23 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.65/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Double Chocolate Chewy Granola Bars Lunch Box, 0.92 oz, 5 count
    locked-in price
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.87/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    General Mills Cheerios Protein Honey Nut Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $1.49
    $0.13/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
Can't find what you're looking for?