All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Botticelli Everyday Frying Classic Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.41/fl oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Yellow Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    NatureSweet Cherubs Heavenly Salad Grape Tomatoes, 10 oz
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $13.99
    $0.41/fl oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 6 lbs
    Certified Angus Beef New York Strip Steak, Bone In, Average Weight 2.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $27.48 avg/ea
    $10.99/lb
    was $34.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • 3 for $8.00
    Fresh Express Kit Caesar Salad, 9.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Paleo

    Open Product Description
    $2.67
    was $3.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $4.00
    Pacific Celery Sticks, 1 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.00
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Perdue 99% Fat Free Boneless Skinless Chicken Breasts
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.36 avg/ea
    $3.49/lb
    was $6.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket White Mushrooms, 1.5 lbs
    Vegan
    Paleo
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Fresh Express Shreds Finely Shredded Iceberg Lettuce, 8 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.49
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.90 avg/ea
    $1.49/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket White Mushrooms, 10 oz
    Vegan
    Paleo
    Kosher

    Open Product Description
    $2.69
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Wholesome Pantry All Natural Fresh Boneless Skinless Chicken Breasts
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.35 avg/ea
    $4.49/lb
    was $10.21 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Lipton Yellow Label Black Tea Bags, 100 count, 8 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.04 each
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.09/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 6 lbs
    Certified Angus Prime Beef Loin Porterhouse Steak, Bone In, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $27.49 avg/ea
    $21.99/lb
    was $31.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Nature's Reserve Beef Grass Fed Ribeye Steak, Boneless, Product of Australia, Average Weight 1.5 lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $19.49 avg/ea
    $12.99/lb
    was $22.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Nature's Reserve 80% Lean 20% Fat Ground Beef, 16 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $6.49
    $0.41/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 4 for $7.99
    Wholesome Pantry Organic Steam in Bag Broccoli Florets, 12 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.79
    $0.23/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Fresh Small Berry Cup
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $6.12 avg/ea
    $6.99/lb
    was $7.87 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 6 lbs
    Certified Angus Beef Loin New York Strip Steak, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99 avg/ea
    $15.99/lb
    was $18.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Fresh Center Cut Pork Lion Chops, Bone In, Average Weight 1.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.74 avg/ea
    $2.49/lb
    was $5.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • 4 for $5.99
    Wholesome Pantry Organic Steam in Bag Broccoli Cuts, 12 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.29
    $0.19/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
Can't find what you're looking for?