All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Protein
    Remove High Protein
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.45 avg/ea
    $4.19/lb
    was $7.79 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Vanilla Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.90 avg/ea
    $1.49/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Chobani Black Cherry on the Bottom Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Chocolate 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Nonfat Plain Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price
    Chobani Vanilla Nonfat Greek Yogurt Value Pack, 5.3 oz, 4 Count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.24/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Fairlife Whole Ultra-Filtered Milk, 52 fl oz
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.79
    $0.09/fl oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Jimmy Dean Delights English Muffin Breakfast Sandwiches with Turkey Sausage, Egg White, and Cheese,
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $14.99
    $0.24/oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Barebells Cookies & Cream Protein Bar, 1.94 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.79
    $1.44/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Barebells Caramel Cashew Protein Bar, 1.94 oz
    High Protein
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.79
    $1.44/oz
    was $2.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Think! Creamy Peanut Butter High Protein Bar, 2.1 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.19
    $1.04/oz
    was $2.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Breakstone's Cottage Doubles Small Curd Lowfat Cottage Cheese & Peach Topping, 4.7 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.19
    $0.25/oz
    was $1.34
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Flip Salted Caramel Crunch Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Mixed Berry Blended Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Peach on the Bottom Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Boar's Head Turkey Collection Maple Glazed Honey Coat Turkey Breast
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $12.99/lb
    $12.99/lb
    was $15.49/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Ensure Max Protein Milk Chocolate Nutrition Shake Value Pack, 11 fl oz, 12 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $30.99
    $0.23/fl oz
    was $33.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Siggi's Strawberry & Banana Reduced Fat Yogurt Pouch, 3.5 oz, 4 count
    locked-in price
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $5.99
    $0.43/oz
    was $6.50
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Flip S'more S'mores Sweet Vanilla Lowfat Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Flip Strawberry Cheesecake Greek Yogurt, 4.5 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.20
    $0.27/oz
    was $1.67
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Mixed Berry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Oikos Triple Zero Strawberry Flavored Blended Greek Nonfat Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.99
    $0.19/oz
    was $6.02
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Field Trip Gochujang Korean BBQ Recipe Grass-Fed Beef Jerky, 2.2 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $2.27/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Chobani Creations Apple Pie Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.20
    $0.23/oz
    was $1.33
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Swanson White Premium Chunk Chicken Breast with Rib Meat Packed in Water, 12.5 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.69
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Greek Blueberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $3.68
    $0.17/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Perdue Chicken Wings Value Pack
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $12.28 avg/ea
    $2.79/lb
    was $17.56 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Premier Protein Chocolate Peanut Butter High Protein Shake, 11 fl oz, 4 count
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $10.99
    $0.25/fl oz
    was $12.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
Can't find what you're looking for?