Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Tastykake Butterscotch Krimpets, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Tastykake Peanut Butter Kandy Kakes, 1.3 oz, 2 count, 6 packs

    Open Product Description
    $3.00
    $0.38/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • Kellogg's Rice Krispies Treats Bliss Caramel Sea Salt Marshmallow Squares, 0.84 oz, 6 count
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.86/oz
  • Nabisco Oreo Cakesters Double Chocolate Soft Snack Cakes, 2.02 oz, 5 count
    Sponsored
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $0.42/oz
  • 2 for $5.00
    Tastykake Frosted Mini Donuts, 11.5 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.01/g
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Tastykake Pecan Swirls Pastry Rolls, 1 oz, 16 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Tastykake Pecan Swirls Pastry Rolls, 1 oz, 16 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Tastykake Pecan Swirls Pastry Rolls, 1 oz, 16 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.19/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Little Debbie Banana Puddın' Creme Pies Sandwich Cookies, 8 count, 9.57 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.33/oz
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Koffee Kake Cupkakes, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    McKee Little Debbie Cosmic Brownies with Chocolate Chip Candy Big Pack, 12 count, 1 lb 12.0 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.16/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Hostess Coffee Cakes Cinnamon Streusel Coffee Cake, 8 count, 11.6 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Hostess Coffee Cakes Cinnamon Streusel Coffee Cake, 8 count, 11.6 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Hostess Coffee Cakes Cinnamon Streusel Coffee Cake, 8 count, 11.6 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.38/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $5.00
    Wonder Creme Filled Peanut Butter Flavored Chocolate Cupcakes, 2 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.79
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • McKee Little Debbie Oatmeal Creme Pies Sandwich Cookies, 12 count, 1 lb 0.2 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.20/oz
  • 2 for $6.00
    McKee Little Debbie Brownie Pumpkins, 5 count, 10.17 oz

    Open Product Description
    $3.00
    $0.29/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Tastykake Creme Filled Chocolate Cupkakes, 2.4 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $5.00
    Tastykake Powdered Mini Donuts, 10 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $5.00
    Tastykake Powdered Mini Donuts, 10 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $5.00
    Tastykake Powdered Mini Donuts, 10 oz

    Open Product Description
    $2.50
    $0.25/oz
    was $3.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Moon Pie Chocolate Pie, 2.75 oz

    Open Product Description
    $0.89
    $0.32/oz
  • 4 for $10.00
    Entenmann's Little Bites Hot Cocoa with Marshmallow Muffins Winter Limited Edition, count 20,8.25 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.54/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Hostess Twinkies Golden Sponge Cake with Creamy Filling, 10 count, 13.58 oz

    Open Product Description
    $4.39
    $0.32/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Little Debbie Nutty Buddy Wafers with Peanut Butter, 12 count, 12.0 oz

    Open Product Description
    $3.19
    $0.27/oz
  • 2 for $6.00
    Little Debbie Pumpkin Delights Cookies, 8 count, 9.96 oz

    Open Product Description
    $3.00
    $0.31/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    McKee Little Debbie Mini Pumpkin Spice Donuts, 7.74 oz

    Open Product Description
    $3.00
    $0.39/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Tastykake Chocolate Cupcakes with Chocolate Icing, 2.1 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $6.00
    Tastykake Krimpets Creme Filled Iced Sponge Cakes, 2.4 oz, 6 count

    Open Product Description
    $3.00
    $0.21/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Schär Gluten-Free Chocolate Chip Muffin, 5 count, 7.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Lactose Free

    Open Product Description
    $4.99
    $0.63/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Schär Glute-Free Chocolate Brownie Bites, 5.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.79
    $0.86/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Schär Glute-Free Chocolate Brownie Bites, 5.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.79
    $0.86/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    Schär Glute-Free Chocolate Brownie Bites, 5.6 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.79
    $0.86/oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 4 for $10.00
    Little Bites Crumb Cakes, 5 count, 8.75 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.51/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    McKee Little Debbie Honey Buns Big Pack, 9 count, 1 lb 5.25 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.21/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    McKee Little Debbie Nutty Buddy Wafers with Peanut Butter Big Pack, 2 oz, 12 count

    Open Product Description
    $4.49
    $0.18/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    McKee Little Debbie Star Crunch Cosmic Snacks Cookies Big Pack, 12 count, 1 lb 10.4 oz

    Open Product Description
    $4.49
    $0.17/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Tastykake Chocolate Chip Mini Muffins, 1.6 oz, 5 count

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Tastykake Confetti Cake Mini Muffins, 1.6 oz, 5 count

    Open Product Description
    $4.49
    $0.56/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $7.00
    Drake's Devil Dogs Mochaccino Flavored Creme Filled Devils Food Cakes, 8 count, 13.63 oz

    Open Product Description
    $3.50
    $0.26/oz
    was $4.39
    Offer Valid Week of Oct 2nd
Can't find what you're looking for?