Shop fresh seafood straight from the service case to your kitchen. Buy fresh salmon fillets (including Atlantic, Norwegian, and King varieties), along with shrimp, crab, and lobster for weeknight meals or special occasions.

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet, Tray Wrapped
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99 avg/ea
    $9.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $11.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Farm Raised Fresh Tilapia Fillet

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Super Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $50.99
    $3.19/oz
  • Fresh Seafood Department Wild Caught Lobster Tail, 4 oz

    Open Product Description
    $10.99
    $2.75/oz
  • locked-in price
    Farm Raised Fresh Atlantic Salmon Fillet
    locked-in price
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Colossal Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $70.99
    $4.44/oz
  • Ocean Legacy Jumbo Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $69.99
    $4.37/oz
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Live #2 Male Crabs, 1 each

    Open Product Description
    $4.99
  • Wild Caught Swordfish Steaks, Tray Wrapped
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.99
    $16.99/lb
  • Fresh Littleneck Clams, 50 count
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $28.99
  • Fresh Wild Caught Live Lobster, Average Weight  1.1 lb

    Open Product Description
    $16.49 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Yellowfin Tuna Steak

    Open Product Description
    $34.99/lb
    $34.99/lb
    Final cost based on weight
  • Cape Gourmet Salad Style Crab Flavored Seafood, 32 oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $9.98
    $0.31/oz
  • Farm Raised Fresh Whole Rainbow Trout, Fully Cleaned
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wild Caught Fresh Icelandic Haddock Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.99/lb
    $18.99/lb
    was $19.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Fresh Domestic Shrimp,Extra Jumbo, 16-20 shrimp per lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $17.99/lb
    $17.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Alaska Cod Fillet, Tray Wrapped, Previously Frozen
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Fillet of Bluefish, 1 pound

    Open Product Description
    $19.99/lb
    $19.99/lb
    Final cost based on weight
  • Ocean Legacy Lump Premium Crab Meat, 16 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $39.99
    $2.50/oz
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, 5-8 oz

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Previously Frozen Alaska Cod Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $15.99/lb
    $15.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wild Caught Fresh Swordfish Steak

    Open Product Description
    $16.99/lb
    $16.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Norwegian Salmon Fillet, Antibiotic Free, Non-GMO
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.99/lb
    $13.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Domestic Shrimp, Jumbo 21-25 per lb
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $16.99/lb
    $16.99/lb
    Final cost based on weight
  • Fresh Norwegian Salmon Portion, 5 oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99
  • Wild Caught Flounder Fillet, Tray Wrapped, Previously Frozen
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    Final cost based on weight
  • Wholesome Pantry Cooked Shrimp Ring with Cocktail Sauce, 26 - 31 shrimp per tray, 26 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $26.99
Can't find what you're looking for?