Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Chicken & Tuna in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Broths Seafood Bisque and Accents of Real Lobster Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Blue Buffalo Wilderness High-Protein Natural Food for Cats with Salmon, Adult, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $0.37/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Natural Tender Morsels Wet Cat Food, Chicken Entrée 5.5-oz Can
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.79
    $0.33/oz
  • Blue Buffalo Tastefuls Adult Cat Multi-Protein Chicken & Turkey Recipe Natural Food for Cats, 5 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $32.99
    $6.60/lb
  • The Blue Buffalo Co. BLUE Bursts with Paw-Lickin' Chicken Natural Treats for Cats, 5 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.99
    $0.80/oz
  • 9Lives Pate Super Supper Cat Food, 5.5 oz, 4 count

    Open Product Description
    $3.49
    $0.16/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds Chicken & Salmon Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Reveal Grain Free Tuna Fillet Recipe in Gravy Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
  • Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
  • Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
  • Purina Fancy Feast Appetizer Steamed Wild Alaskan Salmon Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
  • Blue Buffalo Wilderness Indoor High-Protein Food for Cats with Chicken, Adult 1-7 Years, 4 lbs
    Sponsored

    Open Product Description
    $23.99
    $6.00/lb
  • Temptations Seafood Medley Flavor Paté in Gravy Food for Adult Cats, 1+, 3.5 oz

    Open Product Description
    $1.19
    $0.34/oz
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Extra Chunky with Salmon in Savory Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits with Beef in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Delectables Savory Broths with Chicken Lickable Treat for Cats, 1.4 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Delectables Lickable Treat Bisque with Tuna & Chicken for Cats, 1.4 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $1.49
    $1.06/oz
  • Purina Fancy Feast Appetizers Flaked Tongol Tuna Appetizer Gourmet Cat Complement, 1.1 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $1.35/oz
  • Reveal Grain Free Tuna Fillet with Salmon Recipe in Gravy Cat Food Mixer, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
  • 10 for $9.60
    Purina Fancy Feast Turkey Feast in Gravy Grilled Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.05
    $0.35/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Liver & Chicken Dinner Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Shreds with Ocean Whitefish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 3 for $4.00
    Purina Fancy Feast Seafoods Bisque and Accents of Real Crab Gourmet Cat Complement, 1.4 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $11.00
    Purina Friskies Lil' Soups with Sockeye Salmon in a Velvety Chicken Broth Cat Food, 1.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.50
    $1.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Sheba Perfect Portions Roasted Turkey Entrée Premium Cat Food, 1.32 oz

    Open Product Description
    $1.49
    $0.56/oz
  • locked-in price
    Purina Fancy Feast Medleys Shredded Tuna Fare with Spinach in a Savory Broth Gourmet Cat Food, 3 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $1.19
    $0.40/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Meaty Bits Chicken Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Paté Sea Captain's Choice Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Prime Filets Chicken & Tuna Dinner in Gravy Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 10 for $8.40
    Purina Friskies Tasty Treasures Scallop Flavor with Ocean Fish & Tuna in Sauce Cat Food, 5.5 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $0.95
    $0.17/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Arm & Hammer Clump & Seal Slide Non-Stop Odor Control Easy Clean-Up Clumping Litter, 14 lbs

    Open Product Description
    $12.99
    $0.93/lb
  • Arm & Hammer Multi-Cat Superior Odor Control Clumping Litter, 20 lbs

    Open Product Description
    $11.99
    $0.60/lb
  • Arm & Hammer Clump & Seal Multi-Cat Complete Odor Sealing Litter, 28 lbs

    Open Product Description
    $22.99
    $0.82/lb
  • Fresh Step Clean Care Crystals Litter, 8 lb

    Open Product Description
    $22.99
    $0.18/oz
  • Arm & Hammer Double Duty Scented Clumping Litter, 40 lbs

    Open Product Description
    $19.99
    $0.50/lb
  • Scoop Away Multi-Cat Meadow Fresh Scent Clumping Cat Litter Value Size, 9.5 lb, 4 count

    Open Product Description
    $19.99
    $0.53/lb
  • Reveal Tuna Fillet with Crab in Broth Complete Cat Food, 2.47 oz

    Open Product Description
    $1.79
    $0.72/oz
Can't find what you're looking for?