New & Trending
Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...Loading...

Filter Results

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • On Sale!
    Fresh Strawberries, 1 lb

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Fresh Blueberries, pint

    Open Product Description
    $4.99
  • Quaker Oat Shake & Go Dry Shake Mix Cinnamon Vanilla 1.5 Oz
    Sponsored
    High Protein
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.86/oz
  • On Sale! Limit 4
    JonnyPops Organic Watermelon Pops, 1.85 fl oz, 8 count
    Sponsored
    Organic
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.34/fl oz
    was $5.64
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Dietz & Watson Dietz Dogs Uncured Beef Franks, 14 oz
    Sponsored
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.50/oz
  • Pop-Tarts Molten Lava Cake Super Stuffed Toaster Pastries, 5 count, 10.9 oz
    Sponsored

    Open Product Description
    $3.49
    $0.32/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 15 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $1.19
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Pumpkin Pie, 22 oz, 8 in

    Open Product Description
    $6.99
    $0.32/oz
  • 8 for $8.00
    Annie's Shells & Alfredo Pasta & Cheese, 6 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.39
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Wild Caught Live Lobsters, 1- 1.25 Pound Average
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $18.74 avg/ea
    $14.99/lb
    Final cost based on weight
  • Keurig Coffee Collective Bright Idea Light Roast Coffee K-Cup Pods, 8 count, 3.9 oz
    Sponsored
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $2.56/oz
  • Chick-fil-A Sauce Flavored Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
  • Dove Advanced Care Palo Santo & Sage Antiperspirant Deodorant, 3.8 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $2.63/oz
  • Amos Peelerz Zombie Snacks Strawberry & Raspberry Gummy Candy, 6 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.29
    $0.55/oz
  • Trü Frü Dark + White Chocolate Frozen Fresh Cherries, 8 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.99
    $1.00/oz
  • Colgate Harry Potter Extra Soft Sonic Power Toothbrush
    Sponsored

    Open Product Description
    $6.99
  • On Sale! Limit 99 lbs
    Fresh Cooked Snow Crab Clusters, Large, 5-8oz
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $9.99/lb
    $9.99/lb
    was $12.99/lb
    Offer Valid Week of Oct 2nd
    Final cost based on weight
  • BIC Soleil Escape Lavender & Eucalyptus Scented Razors, 4 count

    Open Product Description
    $7.49
    $1.87 each
  • locked-in price | Limit 4
    Chips Ahoy! Chewy Cookies 'n' Creme Cookies, 9.58 oz
    locked-in price
    Kosher

    Open Product Description
    $3.99
    $0.42/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $18.00
    Mountain Dew Zero Sugar Dew Dirty Cream Soda 12 Fl Oz X 12
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $10.79
    $0.07/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $18.00
    Pepsi Prebiotic Cola Cherry Vanilla 12 Fl Oz X 8
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $10.79
    $0.11/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 4 for $8.00
    Doritos Tortilla Chips Ultimate Garlic Parm Flavored, 9 1/4 Oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.43/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $7.00
    Like Air Minis! Birthday Cake Flavored Drizzled Rice Cakes, 4 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.00/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Drizzilicious French Toast Rice Cake Bites, 4 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $3.69
    $0.92/oz
  • Once Upon a Farm Apple, Cherry & Elderberry Organic Immunity Blend, 3.2 oz
    Organic
    High Fiber
    Digestive Support

    Open Product Description
    $3.69
    $1.15/oz
  • Fresh Seedless Watermelon Quarters
    Vegan
    Paleo

    Open Product Description
    $2.58 avg/ea
    $1.29/lb
    Final cost based on weight
  • Dove Men+Care Ted Lasso Cedarwood & Lavender Fresh Victory Body + Face Wash, 18 fl oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/fl oz
  • Dove Men+Care Ted Lasso Tropical Fruit & Driftwood Striker Swag Body + Face Wash, 18 fl oz

    Open Product Description
    $8.99
    $0.50/fl oz
  • Dove Radiate Palo Santo + Sage Oil Body Wash, 20 fl oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.50/fl oz
  • On Sale! Limit 4
    McCormick Grill Mates Bourbon & Oak Seasoning, 3.37 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.44/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Samyang Buldak Carbonara Spicy Chicken Flavor Ramen, 4.58 oz, 5 count
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Halal

    Open Product Description
    $6.99
    $0.31/oz
    was $8.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale! Limit 4
    JonnyPops No Sugar Added Organic Color Burst Minis Pops, 1.12 fl oz, 10 count
    Organic
    Gluten Free
    Plant Based

    Open Product Description
    $5.99
    $0.53/fl oz
    was $7.14
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Siggi's Plain Fat Free Yogurt, 24 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.59
    $0.32/oz
  • Hello Farm Grown Mint + Coconut oil Anticavity Fluoride Toothpaste, 5.0 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $1.40/oz
  • 3 for $10.00
    OREO Deep Fried Sandwich Cookies, Limited Edition, 11.46 oz

    Open Product Description
    $5.59
    $0.49/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Chick-fil-A Original Flavor Waffle Potato Chips, 7 oz

    Open Product Description
    $5.49
    $0.78/oz
Can't find what you're looking for?