Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffle Bar, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $2.07/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffle Bar, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $2.07/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffle Bar, 1.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $2.07/oz
  • BeeMax Matcha Strawberry Cream Original Belgian Chocolate, 7.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $19.99
    $2.84/oz
  • RUSSELL STOVER American Style Milk Chocolate Candy Bar with Peanut Butter & Kataifi Gift Bag, 4.2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.62/oz
  • RUSSELL STOVER American Style Milk Chocolate Candy Bar with Peanut Butter & Kataifi Gift Bag, 4.2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.62/oz
  • RUSSELL STOVER American Style Milk Chocolate Candy Bar with Peanut Butter & Kataifi Gift Bag, 4.2 oz
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $2.62/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Crèmes in Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Truffles in Milk, Dark & White Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Ghirardelli Chocolate Jack O'lanterns Caramel Milk Chocolate Limited Edition, 4.1 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.95/oz
  • Cadbury Caramello Miniatures Milk Chocolate & Creamy Caramel Share Pack, 7.1 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.98/oz
  • Tony's Chocolonely Caramel Sea Salt 32% Milk Chocolate Bar, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.78/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.78/oz
  • Dove Promises Dark Chocolate Stand Up Pouch, 14.08 oz per bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.78/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Milk & Dark Chocolate Candy Gift Box 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Sanders Maple Sea Salt Caramels Dark Chocolate Limited Edition, 7 oz

    Open Product Description
    $7.99
    $1.14/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Mint Dark Chocolate, 5.32 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $7.99
    $1.50/oz
  • Dove Promises Sea Salt And Caramel Dark Chocolate Candy, 7.61 Oz Bag
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $1.04/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $2.17/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $2.17/oz
  • GHIRARDELLI Intense Dark Chocolate Bar, 92% Cacao, 3.17 Oz Bar
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $2.17/oz
  • RUSSELL STOVER Assorted Dark Chocolate Candy Gift Box, 9.4 oz.
    Sponsored

    Open Product Description
    $14.99
    $1.59/oz
  • Lindt Excellence 78% Cocoa Dark Chocolate, 3.5 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.29
    $1.80/oz
  • Cella's Milk Chocolate Cherry Squares, 5.29 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Peanut Free

    Open Product Description
    $5.99
    $1.13/oz
  • Lindt Classic Recipe Hazelnut Milk Chocolate Bar, 4.4 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.59
    $1.50/oz
  • On Sale! Limit 4
    SkinnyDipped Dark Chocolate Cocoa Almonds, 3.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $1.14/oz
    was $4.79
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Godiva Signature 72% Cacao Dark Chocolate Mini Bars, 8 count, 3.1 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $4.29
    $1.38/oz
  • Ghirardelli Chocolate Minis Chocolate Assortment Bite Size, 10.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.57/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Premium Chocolate Assortment, 12.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.36/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Caramel Milk Chocolate, 12.7 oz

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Dark Chocolate Assortment, 11.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Dark Chocolate Assortment, 11.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.50/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Dark Chocolate Assortment, 11.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.50/oz
  • Turtles Caramel & Pecan Clusters Milk Chocolate King Size, 4 count, 2.3 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher
    Halal

    Open Product Description
    $2.49
    $1.08/oz
  • Ghirardelli Chocolate Squares Sea Salt Caramel Dark Chocolate, 12.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.99
    $1.34/oz
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.53/oz
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.99
    $1.53/oz
  • Lindt Lindor Dark Chocolate Truffles, 8.5 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.49
    $1.47/oz
  • BeeMax Blueberry Cheesecake Original Belgian Chocolate, 7.05 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $19.99
    $2.84/oz
  • RUSSELL STOVER Pecan Delights in Milk Chocolate Candy Gift Box, 8.1 oz.
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $14.99
    $1.85/oz
Can't find what you're looking for?