Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
  • Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
  • Snickers Peanuts, Caramel, Nougat Milk Chocolate Bar, 1.86 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $0.91/oz
  • On Sale!
    Reese's Take 5 Pretzels, Caramel, Peanut Butter, Peanuts, and Chocolate Bar Snack Size, 11.25 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.58/oz
    was $6.99
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut, Caramel & Nougat Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Peanut Butter Chocolate Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Assorted Chocolate Candy, 15.7 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $15.49
    $0.99/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Pecan Delight Candy, 2.4 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.16/oz
  • Milky Way Chocolate Bar, 1.84 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.89
    $1.03/oz
  • locked-in price | Limit 4
    100 Grand Rich Caramel Milk Chocolate Crispy Crunchies Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.49
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Reese's Miniatures Milk Chocolate & Peanut Butter Cups, 8.9 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.29
    $0.71/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • Hershey's Milk Chocolate Snack Size Bars, .45 oz, 8 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.83/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Dark Chocolate Mint Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • M&M'S Milk Chocolate Candies Sharing Size, 10.0 oz
    locked-in price
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.65/oz
  • Reese's Milk Chocolate with Peanut Butter & Caramel Big Cup, 1.4 oz
    Gluten Free
    Kosher

    Open Product Description
    $1.99
    $1.42/oz
  • Hershey's Candy Assortment, 55 count, 16.38 oz

    Open Product Description
    $9.99
    $0.61/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.49
    $0.43/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.49
    $0.43/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.49
    $0.43/oz
  • RUSSELL STOVER Sugar Free Strawberry Flavored Crème Candy, 2 oz. bag
    Sponsored
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.79
    $1.40/oz
  • Reese's Milk Chocolate & Peanut Butter Cups King Size, 4 count, 2.8 oz
    Gluten Free
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $3.59
    $1.28/oz
  • Hershey's Kisses Pokémon Milk Chocolate Special Edition Share Pack, 10.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $7.19
    $0.71/oz
  • 2 for $10.00
    M&M'S Milk Chocolate Candies Fun Size, 10.53 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Reese's Pumpkins, Ghosts & Bats Assorted Snack Size Shapes Milk Chocolate & Peanut Butter, 9 oz

    Open Product Description
    $6.49
    $0.72/oz
    was $6.99
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Hershey's Milk Chocolate Bars Snack Size, .45 oz, 4 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.79
    $0.99/oz
  • CRUNCH Milk Chocolate and Crisped Rice Full Size Candy Bar, 1.55 oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $1.69
    $1.09/oz
  • On Sale!
    Reese's Take 5 Pretzels, Caramel, Peanut Butter, Peanuts, and Chocolate Bar, 1.5 oz
    Kosher

    Open Product Description
    $0.74
    $0.49/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • On Sale!
    Atkins Endulge Chocolate Peanut Candies Treat, 1.2 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.58/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • M&M'S Peanut Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.49
    $0.43/oz
  • M&M'S Peanut Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.49
    $0.43/oz
  • M&M'S Peanut Chocolate Candies Party Size, 38.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $16.49
    $0.43/oz
  • 2 for $10.00
    3 MUSKETEERS Fun Size Chocolate Candy Bars
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Kosher

    Open Product Description
    $6.49
    $0.62/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • locked-in price | Limit 4
    Crunch Creamy Milk Chocolate with Crisped Rice Fun Size, 10 oz
    locked-in price
    Vegan
    Kosher

    Open Product Description
    $5.99
    $0.60/oz
    was $6.49
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Hershey's Miniaturesize Candy Assortment Share Pack, 8 oz

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
  • Hershey's Nuggets Dark Chocolate Truffles Share Pack, 7.7 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $6.99
    $0.91/oz
  • 2 for $10.00
    MILKY WAY Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.65 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • 2 for $10.00
    SNICKERS Chocolate Candy Bars Fun Size, 10.59 Oz
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.49
    $0.61/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • Tony's Chocolonely Everything Bar, 6.35 oz
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.99
    $0.94/oz
  • locked-in price | Limit 4
    Butterfinger/Crunch/100 Grand/Baby Ruth Boo Bag Assorted Candy, 50 count, 30.2 oz
    locked-in price

    Open Product Description
    $10.49
    $0.35/oz
    was $13.29
    Offer Valid Week of Oct 2nd
  • KitKat Crisp Wafers in Milk Chocolate Snack Size, 45 count, 22.54 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $12.49
    $0.55/oz
  • Hershey's Kisses Milk Chocolate Family Pack, 15.9 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.99
    $0.69/oz
  • M&M's Milk Chocolate Candies Family Size, 18.0 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $10.99
    $0.61/oz
Can't find what you're looking for?