All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Whole Grain
    Remove Whole Grain
Sort by
  • On Sale!
    Tostitos Scoops Tortilla Chips Original 10 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.50/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Hint of Lime Flavored 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.45/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Harvest Cheddar Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cinnamon Toast Crunch Crispy Sweetened Whole Wheat & Rice Cereal, 1 lb 0.8 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.27/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Chewy Granola Bars Chocolate Chip 6.7 Oz, 8 Count
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.52/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Soft Baked Dark Chocolate Chunk Chewy Granola Clusters, 11 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Tostitos Scoops! Tortilla Chips Original 14 1/2 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.79
    $0.40/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $7.00
    Angie's Boom Chicka Pop Real Butter Popcorn, 4.4 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.91/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks French Onion Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mush 15g Protein Peanut Butter Chocolate Chip Overnight Oats, 5.5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.40/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $8.00
    Belvita Crunchy Cranberry Orange Breakfast Biscuits, 1.76 oz, 5 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.89
    $0.56/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Chocolate Oat Crunch Cereal Large Size, 1 lb 2.2 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $4.49
    $0.25/oz
    was $6.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Protein Honey Nut Cereal Large Size, 11.2 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $4.49
    $0.40/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    General Mills Cheerios Toasted Whole Grain Oat Cereal Large Size, 12 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $4.49
    $0.37/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Garden Salsa Flavored 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.57/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 3 for $8.00
    SunChips Whole Grain Snacks Original 7 Oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.99
    $0.02/g
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Cantina Tortilla Chips Traditional Yellow Corn 11 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $4.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Quaker Chewy Granola Bars Less Sugar Chocolate Chip 0.84 Oz, 8 Ct
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium
    Whole Grain

    Open Product Description
    $3.49
    $0.52/oz
    was $3.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Galbani Whole Milk Low Moisture String Mozzarella Cheese, 12 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies the Original 100% Whole Wheat English Muffins, 6 count, 12 oz
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    Zbar Chocolate Chip Soft-Baked Energy Snack Bars, Organic Granola Bars, Snacks for Kids, 18ct
    locked-in price
    Organic
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $16.49
    $0.72/oz
    was $17.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Gerber Banana Blueberry Baby Food, Toddler 12+ months, 3.5 oz
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.49
    $0.43/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Apple Jacks Original Breakfast Cereal, 15g Whole Grains, 23  oz Box
    No High Fructose Corn Syrup
    Whole Grain
    Kosher

    Open Product Description
    $6.89
    $0.30/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Strawberry Fig Bar, 2 oz, 6 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.99
    $3.00/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Nature's Bakery Blueberry Minis Fig Bar, 1 oz, 10 count
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan
    Low Sodium

    Open Product Description
    $6.39
    $0.64/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Bite Size Tortilla Chips Rounds 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Tostitos Tortilla Chips Original Restaurant Style 12 Oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bear Naked Maple Pecan Crumble Granola Cereal, Good Source of Fiber, 12  oz Bag
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
Can't find what you're looking for?