All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Paleo
    Remove Paleo
Sort by
  • On Sale! Limit 4
    Botticelli Everyday Cooking Extra Virgin Olive Oil, 33.8 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $9.99
    $0.30/fl oz
    was $13.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    Wonderful Halos Mandarins, 2 lb bag
    locked-in price
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $3.99
    was $4.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fruitist Jumbo Blueberries, 9.8 oz
    Vegan
    Non GMO
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99
    was $7.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket Baby Carrots, 1 lb bag
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $0.99
    was $1.39
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Thighs Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.76 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.20 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4 lbs
    Farm Raised Fresh Faroe Island Salmon Fillet
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $8.99/lb
    $8.99/lb
    was $10.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Green Beans, 12 oz bag
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    was $2.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 80% Lean / 20% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.99 avg/ea
    $3.99/lb
    was $6.24 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Sweet Onions, 3 lb bag
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Chuck Flat Iron Steak, Boneless, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $7.99 avg/ea
    $7.99/lb
    was $10.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Hanover Premium Vegetables Petite Broccoli Florets, 12 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.99
    $0.17/oz
    was $2.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bowl & Basket Fresh Chicken Drumsticks Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $4.90 avg/ea
    $0.99/lb
    was $6.39 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 85% Lean / 15% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.61 avg/ea
    $4.49/lb
    was $6.86 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 93% Lean / 7% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.86 avg/ea
    $5.49/lb
    was $8.11 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    USDA Choice Beef Round Bottom Round Roast, Boneless, Average Weight 2.5 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $14.98 avg/ea
    $5.99/lb
    was $19.98 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Bowl & Basket Fresh Chicken Wings Value Size
    No Artificial Ingredients
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $13.48 avg/ea
    $2.79/lb
    was $19.27 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Perdue 98% Fat Free Boneless Skinless Thin Sliced Chicken Breasts
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $3.89 avg/ea
    $2.99/lb
    was $5.19 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Butterball Farm to Family Ground Turkey, 16 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $5.99
    $0.37/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket White Mushrooms, 10 oz
    Vegan
    Paleo
    Kosher

    Open Product Description
    $2.49
    was $2.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Fresh Boneless Skinless chicken Breast
    Organic
    Keto Friendly
    Non GMO

    Open Product Description
    $8.63 avg/ea
    $5.99/lb
    was $10.07 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Wholesome Pantry Organic Baby Spinach, 5 oz
    Organic
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshly Ground Beef, 85% Lean / 15% Fat, Family Pack, Average Weight 3 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $11.97 avg/ea
    $3.99/lb
    was $14.97 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale! Limit 4
    Filippo Berio Extra Virgin Olive Oil, 50.7 fl oz
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $12.99
    $0.26/fl oz
    was $18.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Freshy Ground Beef, 90% Lean / 10% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.24 avg/ea
    $4.99/lb
    was $7.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Chairman's Reserve Prime Pork Loin Tomahawk Chop, Bone In, Average Weight 1 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $5.99 avg/ea
    $5.99/lb
    was $7.99 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Little Leaf Farms Baby Crispy Green Leaf, 4 oz
    locked-in price
    Vegan
    Non GMO

    Open Product Description
    $2.99
    was $3.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Perdue Chicken Thighs Value Pack
    High Protein
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $10.02 avg/ea
    $1.89/lb
    was $11.61 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • locked-in price | Limit 4
    Bowl & Basket 100% Pure Pumpkin, 29 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.09/oz
    was $2.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 5 lbs
    Certified Angus Beef Freshly Ground Beef, 85 % Lean / 15% Fat, Average Weight 1.25 lb Pack
    Keto Friendly
    Paleo

    Open Product Description
    $6.24 avg/ea
    $4.99/lb
    was $7.49 avg/ea
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • locked-in price
    Bowl & Basket Cage Free Liquid Egg Whites, 32 oz
    locked-in price
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $4.99
    $0.16/oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
Can't find what you're looking for?