All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • Lactose Free
    Remove Lactose Free
Sort by
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Chocolate High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Amylu Andouille Chicken Sausages, 12 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.42/oz
    was $5.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Boar's Head Gold Label Imported Switzerland Swiss Cheese
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $11.99/lb
    $11.99/lb
    was $14.99/lb
    Offer Valid Week of Sep 25th
    Final cost based on weight
  • On Sale!
    Marinos Lemon Italian Ices, 6 fl oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.50
    $0.04/fl oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Marinos Chocolate Italian Ices, 6 fl oz, 6 count
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.50
    $0.04/fl oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Marinos Mango Italian Ices, 6 fl oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.50
    $0.04/fl oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Marinos Rainbow Italian Ices, 6 fl oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.50
    $0.04/fl oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $10.00
    Fairlife Core Power 42g Vanilla High Protein Milk Shake, 14 fl oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $5.49
    $0.39/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lactaid Lactose Free Whole Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fage BestSelf Lactose Free Reduced Fat (2% Milkfat) with Honey Greek Strained Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.25
    $0.24/oz
    was $1.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Pike'n Whitefish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.28/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $8.49
    International Delight French Vanilla Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $8.49
    International Delight Pumpkin Pie Spice Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lactaid Fat Free Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lifeway Mixed Berry Lactose Free Cultured Whole Milk Kefir, 32 fl oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.49
    $0.11/fl oz
    was $4.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Hazelnut Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Sugar Free French Vanilla Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Chobani Zero Sugar Mixed Berry Flavored Nonfat Greek Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $1.33
    $0.25/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Marinos Cherry Italian Ices, 6 fl oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $1.50
    $0.04/fl oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Schär Gluten-Free Ladyfingers, 7.1 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.89
    $0.97/oz
    was $7.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Organic Valley Protein Plus 2% Reduced Fat Ultra-Filtered Milk, 48 fl oz
    Organic
    High Protein
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.99
    $0.10/fl oz
    was $6.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Schär Light & Crispy Texture Table Crackers, 1,2 oz, 6 count
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Vegan

    Open Product Description
    $6.19
    $0.84/oz
    was $6.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Mrs. Adler's Gefilte Fish, 24 oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.99
    $0.21/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $8.49
    International Delight Hazelnut Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $8.49
    International Delight Sweet & Creamy Coffee Creamer, 48 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $5.59
    $0.12/fl oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Lactaid French Vanilla Lactose Free Creamer, 32 fl oz
    No Artificial Ingredients
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $0.14/fl oz
    was $5.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Shreds Cheese Alternative, 8 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.46
    $0.56/oz
    was $5.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Violife Just Like Cheddar Slices Cheese Alternative, 10 count, 7.05 oz
    Gluten Free
    Plant Based
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $5.66
    $0.80/oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lactaid 2% Reduced Fat Milk, half gallon
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $0.07/fl oz
    was $5.29
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Nestlé Coffee Mate Peppermint Mocha Coffee Creamer, 32 fl oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Low Sodium

    Open Product Description
    $4.39
    $0.14/fl oz
    was $4.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
Can't find what you're looking for?