All Sale Items

Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Search Results

  • High Fiber
    Remove High Fiber
Sort by
  • On Sale!
    Thomas' Nooks & Crannies The Original Light Multi Grain English Muffins, 6 counts, 12 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    Heart Health

    Open Product Description
    $2.99
    $0.25/oz
    was $5.69
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Wyman's Wild Blueberries, 3 lbs
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $10.49
    $3.50/lb
    was $14.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original Italian Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Goya Traditional Refried Beans, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $1.29
    $0.08/oz
    was $1.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 Multigrain Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.25/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Bowl & Basket Black Beans, Frijoles Negros, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $1.49
    $0.09/oz
    was $1.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $9.99
    Kellogg's Raisin Bran Original Breakfast Cereal, High Fiber, 27.1 oz Box
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.89
    $0.25/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Bella Sun Luci Julienne - Cut California Sun Dried Tomatoes, 3 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.49
    $1.50/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Sour Blue Raspberry Soft & Chewy Strips, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Schmidt Old Tyme 647 The Original White Bread, 18 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $4.29
    $0.24/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Original Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Catalina Crunch Blueberry Muffin Protein Cereal, 8 oz
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $6.99
    $0.87/oz
    was $9.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars, 1.4 oz, 6 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.79
    $0.81/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    John McCann Steel Cut Oatmeal, 28 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $6.99
    $0.25/oz
    was $8.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Truvia Sweet Complete Granulated All Purpose Calorie-Free Sweetener, 16 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.99
    $6.99/lb
    was $8.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Fudgsicle The Original Fudge Frozen Dairy Dessert Pops, 18 count, 29.7 fl oz
    High Fiber
    No High Fructose Corn Syrup
    No Added Sugar

    Open Product Description
    $5.99
    $0.20/fl oz
    was $6.79
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Kind Healthy Grains Cinnamon Oat with Flax Seeds Granola, 11 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.99
    $0.36/oz
    was $5.89
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Joyride Uncommon Candy Sour Watermelon Wedges Soft & Chewy Gummies, 3.5 oz
    High Fiber
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $4.49
    $1.28/oz
    was $4.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    Grain Berry Multi-Bran Flakes Cereal, 12 oz
    locked-in price
    High Fiber
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $3.99
    $0.33/oz
    was $4.49
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $27.59
    Kind Dark Chocolate Cherry Cashew Bars Value Pack, 1.4 oz 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.79
    $1.06/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $27.59
    Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars Value Pack, 1.4 oz, 12 count
    High Fiber
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $17.79
    $1.06/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Lantmännen Finn Crisp Caraway Sourdough Rye Thins, 7 oz
    High Fiber
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $3.79
    $0.54/oz
    was $5.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Danimals Strawberry Banana Smoothie, 3.1 fl oz, 6 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.16/fl oz
    was $3.83
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    Nature Valley Peanut Butter Dark Chocolate Protein Chewy Bars, 1.42 oz, 5 count
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.99
    $0.42/oz
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price | Limit 4
    Protein One Chocolate Chip Protein Bars, 0.96 oz, 5 count
    locked-in price
    High Protein
    High Fiber

    Open Product Description
    $2.99
    $0.60 each
    was $3.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Minute Brown & Wild Rice, 8.8 oz
    High Fiber
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.09
    $0.24/oz
    was $2.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $5.00
    Mission Zero Net Carbs Sundried Tomato Basil Street Taco Tortillas, 14 count, 8.89 oz
    High Fiber
    Plant Based
    Vegan

    Open Product Description
    $2.50
    $0.28/oz
    was $3.99
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Black Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • locked-in price
    Goya Prime Premium Low Sodium Small White Beans, 15.5 oz
    locked-in price
    High Fiber
    Gluten Free

    Open Product Description
    $1.39
    $0.09/oz
    was $1.59
    Offer Valid Week of Sep 25th
Can't find what you're looking for?