Filter Results

Departments

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Dietary & Lifestyle

Dietary & Lifestyle

Savings

Savings

Search Results

Sort by
  • La Yogurt Probiotic Piña Colada Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Harvest Peach Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Siggi's Mango Passionfruit Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale!
    Activia Strawberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Vanilla Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Sponsored
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.14/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • PROfeel Creamy Caramel Protein Pudding, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.51/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mountain Blueberry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • PROfeel Chocolate Protein Pudding, 5.3 oz
    High Protein
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.69
    $0.51/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original French Vanilla Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Painterland Sisters Blueberry Lemon Organic Skyr Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    Organic
    High Protein
    Gluten Free

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Whips! Strawberry Mist Lowfat Yogurt Mousse, 4 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.60
    $0.15/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Siggi's Strawberry Banana Lowfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Siggi's Plain Fat Free Yogurt, 24 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $7.19
    $0.30/oz
  • Trimona A2A2 Plain Whole Milk Bulgarian Probiotic Yogurt, 32 oz
    Organic
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $6.69
    $0.21/oz
  • Siggi's Raspberry Strained Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    Sponsored
    High Protein
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Mixed Berry Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Icelandic Provisions Vanilla Thick & Creamy Skyr Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • siggi's Vanilla Icelandic-Style Nonfat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Yoplait by Oui Vanilla & Chocolate Creamy Whole Milk Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.29
    $0.46/oz
  • La Yogurt Sabor Latino Probiotic Vanilla Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    Low Sodium

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • :ratio Protein Blueberry Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • Icelandic Provisions Coconut Thick & Creamy Skyr Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Oui by Yoplait Mocha & Chocolate Creamy Whole Milk Yogurt, 5 oz
    Gluten Free
    No High Fructose Corn Syrup
    Kosher

    Open Product Description
    $2.29
    $0.46/oz
  • Siggi's Peach Fat Free Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.38/oz
  • Icelandic Provisions Plain Thick & Creamy Skyr Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
  • Bowl & Basket Fruit on the Bottom Strawberry Banana Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.79
    $0.13/oz
  • Dannon Blueberry Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.99
    $0.19/oz
  • La Yogurt Mango Blended Lowfat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $0.99
    $0.17/oz
  • On Sale! Limit 4
    Yoplait Original Strawberry Banana Low Fat Yogurt, 6 oz
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $0.60
    $0.10/oz
    was $0.68
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • 2 for $11.99
    Activia Black Cherry and Mixed Berry Low Fat Yogurt, 4 oz, 12 count

    Open Product Description
    $6.99
    $0.15/oz
    With Price Plus Club Card
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Activia Blueberry Low Fat Yogurt, 4 oz, 4 count
    Gluten Free
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.66
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • On Sale!
    Dannon Light + Fit Original Blueberry Fat Free Yogurt, 5.3 oz, 4 count
    Gluten Free
    Diabetes Friendly
    No High Fructose Corn Syrup

    Open Product Description
    $2.99
    $0.19/oz
    was $3.13
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • :ratio Protein Vanilla Dairy Snack, 5.3 oz
    High Protein
    Gluten Free
    Diabetes Friendly

    Open Product Description
    $2.49
    $0.47/oz
  • locked-in price
    Bowl & Basket Plain Nonfat Yogurt, 32 oz
    locked-in price
    Gluten Free
    Digestive Support

    Open Product Description
    $2.49
    $0.08/oz
    was $3.19
    Offer Valid Week of Sep 25th
  • Icelandic Provisions Cherry & Black Currant Thick & Creamy Skyr Low Fat Yogurt, 5.3 oz
    High Protein
    Digestive Support
    No Artificial Ingredients

    Open Product Description
    $2.29
    $0.43/oz
Can't find what you're looking for?